Search

5 METAI GYVENIMO LAIKO, PATIRTIES IR AUGIMO

Updated: Feb 24

VšĮ SĄMONINGŲ SANTYKIŲ STUDIJA - tai 2014 m. gimusi mokymų iniciatyva, kuri prasidėjo nuo dviejų moterų draugystės ir išaugo į jaukią saviugdos erdvę pačioje Vilniaus miesto širdyje.
Tai nei daug , nei mažai - 5 metai mano gyvenimo laiko, minučių, dienų ir mėnesių, praleistų žengiant koja kojon su svajonėmis.

5 metai kasdienių išdrįsimų, mokymosi iš patirties ir pašėlusio augimo!

5 metai draugystės, palaikymo ir tikėjimo viena kitos jėgomis.

5 metai metai moterų bendrystės, šimtai valandų pašnekesių, ašarų upes liejome, juoku virpinome žemės centrą ir atviravome iki pat skausmo pakraščių, kol nejučia ėmė gyti pati mūsų esmė.

5 metai sakymo gyvenimui TAIP ir ėjimo keliu, kuris veriasi. Leidome sau nustebti, nežinoti, atrasti, mokytis ir tiesiog būti su tuo, kas atsiveria, nes tai daugybę kartų nebuvo panašu į nieką, ką patyrėme iki tol.

5 metai veiklų, kuomet užuot iš žurnalų karpiusios trokštamo gyvenimo iškarpas ir klijavusios svajones ant balto popieriaus lapo, uoliai jas įgyvendinome.

5 metai dėkingumo mylimai bendražygei Shanti Viktorijai, kad ji yra mano likimą nušviečianti žvaigždė, su kuria gera kartu spindėti visatos padangėje.

Lygiai prieš 5 m. į pirmąjį mūsų surengtą seminarą sugūžėjo 10 moterų (tos kurios esate su mumis nuo butuko laikų, puikiai atsimena sofą, kuri atstojo mokinio suolą – ačiū jums visoms už galimybę įgyti šią patirtį). Anuomet dar nesupratome, kaip šis įvykis pakreips mano gyvenimą, tačiau šiandien aiškiai žinau, ką reiškia gyventi virš drąsiausių svajonių.

Šiandien tvirtinu kiekvienam sutiktam žmogui, kad mes apvagiame pasaulį, kai laidojame savo svajones po storu baimių sluoksniu. Svajonės tam ir skirtos, kad paverstume jas tikrove ir praturtintume pasaulį tuo, ko iki šiol nebuvo.2016-aisiais netikėtai įvykusi pažintis su gyvenimo žaidimo LILA meiste Aušra Daugeliene suteikė mokymų erdvei vietą po saule. Nuo tada studija įsikūrė Vilniaus senamiestyje.59 views
join our mailing list

© 2023 by Closet Confidential. Proudly created with Wix.com