Search

Apsijungimas su gimine

Updated: Oct 18

GIMINĖ – viena esminių temų saviugdos kelyje. Tai šventa žemė laike ir erdvėje, iš kurios mes visi esame kilę. Protėviai yra kiekvienos iš mūsų asmenybės šaknys, teikiančios vidinę jėgą ir stiprybę, kai tik atkuriame sąmoningą ryšį su jais.


Vėlinėms artėjant jau 5 metus iš eilės kviečiu į meilės ir šviesos erdvę – seminarų ciklą, kuriame padėsime mūsų giminės medžiui sveikti, sustiprėti ir atgyti naujoje šviesoje. Šiemet pirmą kartą šį kursą organizuoju ir ONLINE formatu.


>>>Spalio 15 d. SANTYKIS SU TĖČIU. Tėvo vaidmuo mūsų kultūroje yra nepagrįstai nuvertintas. Tėtis svarbus moters psichinei ir socialinei sveikatai, santykiui su pinigais. Iš ryšio su tėvu kyla mūsų pasitikėjimas savo jėgomis, gebėjimas užsibrėžti mums svarbius tikslus ir padaryti darbus iki galo. Tėčio figūra svarbi visai moters socialinei savirealizacijai. Nuo santykio su tėčiu patirties priklauso, kokius vyrus pritraukiame į savo gyvenimą. Atkreipdamos dėmesį į tai, ko stokojome santykyje su tėvu, švelniai įsisąmoninsime savo nuoskaudas, leisdamos joms gyti, taip išlaisvindamos save naujiems, sveikesniems pasirinkimams.

>>>Spalio 22 d. SANTYKIS SU MAMA. Mama yra moters vidinio pasaulio ir savivertės atspindys. Stebėdama mamą nuo mažumės mergaitė suvokia, ko ji kaip moteris iš tiesų yra verta. Jei mama netausojo savęs ir nesirūpino savimi, suaugusioms ir mums tą padaryti sunku. Ryšio su mama sveikata būtina mūsų fizinei ir dvasinei gerovei, pasitenkinimui savimi ir santykiais su vyru. Atkreipdamos dėmesį į tai, ko stokojome santykyje su mama, švelniai įsisąmoninsime savo nuoskaudas, leisdamos joms gyti, taip išlaisvindamos save naujiems, sveikesniems pasirinkimams.

>>>Spalio 29 d. APSIJUNGIMO SU PROTĖVIAIS RITUALAS. Nors tėvo ir mamos vaidmo mūsų asmenybės raidai yra be galo svarbi tema, tačiau ne ką mažesnę įtaką mūsų fizinei ir dvasinei gerovei daro giminė kaip visuma. Šios sesijos metu suprasite, kaip visa giminė sistemiškai veikia mūsų likimą, daro įtaką mūsų charakteriui ir kasdieniams įpročiams. Turėsime galimybę suvokti giluminių giminės programų priežastis ir jas transformuoti. Per maldos ritualą leisimės į giminės apjungimo ritualą, kreipsimės į protėvius palaikymo ir paramos.

>>>Lapkričio 5 d. GIMINĖS ISTORIJOS PERRAŠYMO RITUALAS. Suvokiame tą ar ne, tačiau esmė nesikeičia - pačios esame pokytis, kurį norime matyti giminėje. Sąmonoingai apsispręsime, kokią giminę norime palikti po savęs. Apsijungsime giminės scenarijaus perrašymo rituale, suvokdamos, kuo galime pasitarnauti giminei ir kokių naujų kokybių į ją įnešti.Mūsų mąstysenai, pasaulėjautai, kasdieniam pasirinkimams įtaką daro prieš mus giminėje gyvenę -žmonės ir jų likimų vingiai.

Neįsisąmoninti protėvių išgyvenimai, jų patirtas santykių skausmas, neišmoktų pamokų kartėlis kaip kraujas teka mūsų venomis ir yra perduodamas iš kartos į kartą.

Parodę dėmesį toms skaudančioms protėvių patirtims, mes ne tik gydom giminės žaizdas, bet gyja ir mūsų pačių asmenybės šaknys, taip pat šių skaudulių nebeperduodam savo vaikams.

Ryšys su protėviais yra neišsenkantis meilės, harmonijos ir palaikymo šaltinis mūsų asmeniniame ir socialiniame gyvenime, jei tik mokame jį puoselėti ir stiprinti.

Jei kažkur gyvenime vis dar stringame arba, nepaisant to, kiek pastangų įdedame tam tikroje gyvenimo srityje jaučiamės taip, tarsi metai po metų tektų trankyti galvą į sieną, kad gyvenimas mūsų nemato, negirdi ir išvis į mus neatsižvelgia, vis nerandame išeities ir neturime jėgų keisti savo gyvenimo - tuomet PATS METAS SU MEILE ATSIGRĘŽTI Į GIMINĘ.

--------------------------------------------- KURSO METU:

>>Protėvių įtaką mūsų asmenybei (remsimės Vedomis, Berto Helingerio šeimos konsteliacijos teorija, Avestos tradicija, trenspersonaline psichologija ir kitais pasauliniais šaltiniais); >>Giminės karmos sąvoka ir poveikis mūsų likimui, specialistų rekomendacijos, kaip galime darbuotis su neigiama giminės karma; >> Atleidimo psichologija – kas yra atleidimas ir kas atleidimas nėra; >>Gydančias vizualizacijos, rašysimo praktikos, giminės medžio apjungimo ritualas;

>>Saviugdos praktikų rekomendacijos tolimesniam darbui su protėvių palaikymu namuose.ESU Raminta Lapinskaitė – saviugdos trenerė, egzistencinio koučingo specialistė, rašytoja, knygų MEIlĖ SAU (2018) ir PALAIMINTOS MOTERYS (2020) autorė. Nuo 2014 m., kuomet su bendražygėmis įkūrėme VšĮ Sąmoningų santykių studiją, kuriu mokymų programas, patyriminius seminarus, stovyklas moterims. Esu saviugdos kursų PRIJAUKINTA MEILĖ SAU, IŠLAISVINK KURIANČIĄ MOTERĮ, VIDINIAI NAMAI, GIMINĖS MEDŽIO GYDYMAS ir kitų autorė, taip pat dalyvių pamėgto seminaro GYVENIMO PAŠAUKIMO DIRBTUVĖS autorė. Su bendražyge iš Kauno nuo 2018 m. kasmet leidžiame saviugdos principais pagrįstą analogų Lietuvoje neturintį MĖNULIO KALENDORIŲ - VEIKLŲ PLANUOTĘ moterims. Protėvių palaikymas man yra daug vidinės jėgos ir asmeninio vientisumo teikiantis šaltinis. Pirmą kartą adaptuoju šį kursą online formatu. Nekantrauju su jumis pasidalyti žiniomis ir praktikomis, kurios sustiprins jūsų šaknis ir harmonizuos iš kartos į kartą perduodamus ryšius.

------------------------------------------


ONLINE susitikimai vyks keturis ketvirtadienius iš eilės 18:00-20:00 val. Lietuvos laiku uždaroje moterų grupėje Feisbuke. Jei neturėsite galimybės prisijungti transliacijos metu, sesijos įrašą galėsite peržiūrėti ir vėliau jums patogiu metu.

INVESTICIJA į save: 84 eur už visą 4 savaičių kursą.

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA: labas@ramintalapinskaite.lt / 863989939

82 views
join our mailing list

© 2023 by Closet Confidential. Proudly created with Wix.com