top of page
Search

Egipto moterys: PASLAPTYS ir Galia

Updated: Aug 2


Senovės Egipto civilizacija – ne tik galingojo saulės dievo RA, faraonų, stačiusių įspūdingas piramides, ir karalių, garsėjusių prabangiais rūmais kraštas, apie kurį skaitėme istorijos vadovėliuose ar prieskoniais kvepiančiuose romanuose, bet ir nė kiek mažiau galingų deivių, įtakingų karalienių ir faraonių žemė, į kurią vykstame lapkričio 4-14 dienomis.


DIDŽIOSIOS DEIVĖS PĖDOS veda į Egiptą ir kviečia pasivaikščioti EGIPTO MOTERŲ GALIOS KELIAIS.


Viena iš pagrindinių senovės Egipto civilizacijos vertybių, beveik 3000 metų reguliavusi religinį, politinį ir kasdienį gyvenimą buvo ma‘at – harmonijos ir pusiausvyros visame kame samprata. Ma‘at – taip pat buvo pusiausvyros, tvarkos ir teisingumo deivė, kosminės tvarkos personifikacija. Dėl to nestebina ir tai, kad ši deivė, anot mitų, artimiausius ryšius palaikė su saulės dievu RA.


Deivės Ma‘at, Izidė, Mut, Hator ir Sechmed, faraonė Hačepsut, karalienės Nefertari ir Kleopatra – tai galingos ir įtakingos moterys dievų ir žmonių pasaulyje, iš kurių semsimės įkvėpimo šios mistiškos kelionės metu:


♛ Nersime į kosminį ma‘at principo patyrimą,


♛ Tyrinėsime mitologinę ir archetipinę šios didingos kultūros atmintį,


♛ Lankysime ir žymiausias, ir nepagrįstai pamirštas Senovės Egipto šventyklas,


♛ Apsistosime ten, kur negyvena turistai,


♛ Atliksime išlaisvinančias ir įgalinančias praktikas (ant stogo terasoje, šventyklose, gamtoje, dykumoje)


♛ Leisime intuicijai mus sujungti su šios stulbinančios civilizacijos išmintimi ir moterų vaidmeniu ją kuriant,


♛ Prisiminsime tai, ką esame pamiršusios – savo pačių galią ir išmintį,


♛ O kur dar saulė, jūra, skanus vietinėse virtuvėse pagamintas maistas?,

♛ Ir jei norėsis – skrydis oro balionu virš bundančio miesto (pasirinktinai),

♛ Pasiplaukiosime feluka didinga Nilo upe,


♛ Taip pat spalvingas apsipirkimas antrame pagal dydį Egipto turguje?,


♛ Kelionę užbaigsime Mėnulio jaunaties ritualais dykumoje...Jau norite kartu? :)


Skaitykite detalią programą ir pajutusios vidinį TAIP, registruokitės, nes vietų skaičius ribotas.Pirma diena. Lapkričio 4. Šeštadienis. PRADŽIA

14:45-19:30 Skrydis Vilnius - Hurghada. Atvykstame į viešbutį. Įsikūriame. Vakarienė ir susipažinimo ratas.Antra diena. Lapkričio 5. Sekmadienis. KETINIMAS

Po pusryčių sėdame į ketinimų ir susitarimų ratą.


Visą popietę keliaujame autobusu į Luxorą. Luxoras - vienas seniausių pasaulio miestų, dažnai dar vadinamas archeologiniu muziejumi po atviru dangumi. Liuxorui priklauso ir dalis Senąją Egipto civilizaciją menančio Tėbų miesto.


Apsistojame neturistinėje miesto dalyje, autentiškame viešbutyje. Vakarieniaujame vietinėje egiptiečių šeimoje.Trečia diena. Lapkričio 6. Antradienis. MA'AT - PUSIAUSVYROS PRINCIPAS.

Po ryto praktikų ir meditacijos pusryčiaujame.


Vykstame į Medinet Habu šventyklą, kuri yra dedikuota Saulės dievui Amonui Ra. Anot mitų, su Ra pačius artimiausius ryšius palaikė MAAT – pusiausvyros, tvarkos ir teisingumo deivė, kosminės tvarkos personifikacija.


Po pietų mūsų laukia pasiplaukiojimas feluka Nilo upe. Lankomės Bananų saloje, garsėjančioje įstabiu gamtos grožiu. Būtent ja ir mėgausimės visą likusį vakarą, lydėsime saulę, medituosime ir į viešbutį grįšime tik vakarienei.


𝐊𝐞𝐭𝐯𝐢𝐫𝐭𝐚 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐚. 𝐋𝐚𝐩𝐤𝐫𝐢𝐜̌𝐢𝐨 𝟕. 𝐀𝐧𝐭𝐫𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢𝐬. 𝐊𝐔̄𝐑𝐈𝐌𝐎 𝐌𝐈𝐓𝐀𝐒

Iš pat ankstyvo ryto vykstame į Abydos šventyklą. Tyrinėsime Izidės ir Ozirio mitą - vieną iš pagrindinių sen.Egipto Kūrimo mitų.


Popiet vykstame į Dendera šventyklų kompleksą. Tai vienintelė šventykla su išlikusiu Kleopatros veidu.


Grįžusios į viešbutį vakarieniaujame. Po vakarienės mūsų laukia balansuojančios vakaro praktikos.
Penkta diena. Lapkričio 8. Trečiadienis. IZIDĖ – MEILĖS, GYVENIMO IR INTUICIJOS DEIVĖ

Po pusryčių mūsų laukia laikas sau su intuicijos lavinimo užduotimi.


Pietaujame Ali restorane priešais didingą Memnono kolosą, stovintį nuo XIV a.pr.m.e.


Vykstame į Izidės džiaugsmo šventyklą Pagerbdamos vieną pačių galingiausių senovės Egipto deivių, švęsime gyvenimą ir nusilenksime savo pačių magijai.Šešta diena. Lapkričio 9. Ketvirtadienis. MOTERŲ GALIA

Ilsimės ir kuo ilgiau miegame.


Po pusryčių vykstame į Hačepsut šventyklą. Tai save karūnavusi faraonė, iki pat šiol laikoma viena pačių įtakingiausių ir galingiausių moterų senovės Egipto istorijoje.


Po pietų mūsų laukia apsipirkimas vietiniame Luxoro turguje: suvenyrai, papuošalai, patirtys...


Po vakarienės renkamės baalansuojančioms vakaro praktikoms.Septinta diena. Lapkričio 10. Penktadienis. VISATOS GALIOS TAŠKAS

Anstyvas nubudimas skrydžiui oro balionu (kas neskrenda oro balionu, ilgiau miega).


Pusryčiaujame viloje Harmony vietinėje egiptiečių šeimoje.


Vykstame į Karnako šventyklą. Sen.Egipte buvo tikima, kad ši šventykla yra pastatyta Visatos galios taške, kuriame prasidėjo visa kūrinija. Čia mes aplankysime meilės medį, vartus į rojų, šventą ežerą ir kitus svarbius mitologinius ir religinius objektus.


Iš Karno šventyklos einame į Luxoro šventykląvieną pačių naujausių Egipto istorijoje. Ji siejama su tokiomis dievybėmis kaip MUT – (saulės Dievo Ra dukra, kaip ir jos seserys Sekhmet arba Hathor buvo geraširdės ir pavojingos tuo pat metu, bei galėjo pasirodyti kaip meilios katės arba kaip grėsmingos liūtės) ir KHONSU – Mėnulio dievu, jaunystės įsikūnijimu.


Po pietų vykstame į svečius pas natūralios medicinos daktarą (aliejai, smilkalai, žolelės).


Vakarieniaujame viešbutyje ir aptariame dienos įspūdžius.Aštunta diena. Lapkričio 11. Šeštadienis. PASIMATYMAS SU DYKUMA


Diena, kurią praleisime dykumoje. Mūsų laukia pasivaikščiojimas po dykumą, saulės palydėjimo ritualas, vakarienė bei nakvynė po atviru dangumi.


Turėsime vietinių egiptiečių vedlių atliekamą ceremoniją, kurios detales pasiliekame paslaptyje.


Dykuma yra vieta, kur vyksta patys intymiausi susitikimai su savimi. Patirsime gydantį, išvalantį ir atnaujinantį dykumos poveikį.Devinta diena. Lapkričio 12. Sekmadienis. DELČIOS RITUALAS

Saulę pasitinkame ir pusryčiaujame dykumoje. Ten mūsų Mėnulio laukia delčios paleidimų ritualas. Grįžusios į viešbutį ir turėsime laisvo laiko pabuvimui su savimi.


Vakarienei esame pakviestos į vietinių šeimą su pačių šeimininkų rankomis gamintu maistu, o po vakarienės mūsų lauks senovės Egipto muzika, šokiai, bei atsisvaikinimas su Luksoru.Dešimta diena. Lapkričio 13. Pirmadienis. JAUNATIES RITUALAS

Po pusryčių mūsų laukia paskutinis ratas bendrystėje - atliksime Mėnulio jaunaties ritualą ir pasveikinsime Gyvenimą, kurio nuoširdžiai sau linkime.


Po ritualo leisimės kelionėn į Hurghadą. Atvykusios ir įsikūrusios viešbutyje nuspręsime, kaip norime praleisti vakarą.Vienuolikta diena. Lapkričio 14. Antradienis. GRĮŽIMAS NAMO.

Po pusryčių vykstame į oro uostą


11:50-16:35 skrydis Hurghada - Vilnius♛ Atsižvelgdami į grupės poreikius ir kelionės įvykių tėkmę, organizatoriai pasilieka teisę programą nežymiai keisti.
Į KELIONĘ KVIEČIA:

Saviugdos mentorė Raminta Lapinskaitė.


Esu moterų saviugdos specialistė, intuicijos trenerė, ekspertiškumą šioje srityje ugdau nuo 2014 m. Išleidau dvi skaitytojų pamiltas knygas „MEILĖ SAU“ (2018) ir „PALAIMINTOS MOTERYS“ (2020), šiuo metu rašau trečiąją. Esu gydančios moterų bendrystės puoselėtoja, vizionierė, mylinčios saviugdos projektų iniciatorė, tęstinių mokymų programų autorė. Tyrinėju kultūrines, socialines ir istorines sužeistos moterų savivertės priežastis. Šie tyrinėjimai mane veda į senąsias kultūras, kuriose moterys buvo galingos ir laisvos savo gyvenimo kūrėjos. Viena iš šių kultūrų yra senovės Egiptas.


Kelionės organizatorė Justė Navalinskė.


Esu įsimylėjusi Egiptą besąlygiškai. Noriu parodyti labiausiai išieškotas ir sakralias šios mistiškos šalies vietas. Egiptą reikia patirti.

DATA: Lapkričio 4 - 14 dienos


 • Rugsėjo 29 d. turėsime online susitikimą ir aptarsime žemiškuosius pasiruošimo kelionei aspektus (laikas dar tikslinamas).


DALYVIŲ SKAIČIUS: 10-16 moterų


APGYVENDINIMAS: Patogių viešbučių dviviečiuose kambariuose.

2 nakvynės Hurghadoje, 8 nakvynės LuxoreINVESTICIJA: 2300 EurĮ kainą įskaičiuota:


 1. Visa kelionės programa, praktikos, organizavimas

 2. Skrydžiai Vilnius - Hurghada ir atgal (525 Eur), viza (25 Eur)

 3. Apgyvendinimas patogiuose dviviečiuose viešbučio kambariuose

 4. Pilnas maitinimas. Valgysime ir viešbutyje, ir restoranuose, ir vietinėje šeimoje

 5. Ekskursijos ir visi bilietai į muziejus

 6. Profesionalaus gido paslaugos

 7. Visi reikalingi pervežimai


Į kainą neįskaičiuota:


 1. Skrydis oro balionu. Norinčioms jis kainuos tarp 45-65 Eur

 2. Kelionės draudimas ne ES šalyse

 3. Asmeninės išlaidos siuvenyrams ir lauktuvėms


Į NORINČIŲJŲ SĄRAŠĄ GALITE UŽSIRAŠYTI ČIA: <<pildyti anketą>>


Vieta rezervuojama pervedus 525 Eur avansą (avansas negrąžinamas).

 • Po avanso būsite prijungta į uždarą grupę, kur vyks visa su kelione susijusi komunikacija.


Kontaktinis asmuo informacijai:


Kelionės organizatorė

Egipto mylėtoja Justė Navalinskė

info@justenavalinske.com

https://www.facebook.com/spalvotatransformacija

867804794
573 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page