Search

galios laikas visatoje

Updated: Mar 25
Yra ypatingas laikas metuose, kuris vedų šventraščiuose ir Rytų astrologijos tradicijoje yra vadinama AKSHAYA -TRITYA, išvertus iš sanskrito kalbos, reiškia „nenugalima“ arba „nesunaikinama“. Šiais metais tai bus gegužės 14 d.

Šią dieną pradėti darbai, pokyčiai, iniciatyvos, veiklos įgauna didžiulį visatos palaikymą ir augimo jėgą - mums žengiant vieną žingsnį pasirinktu keliu, visata žengia mūsų link dešimtimis kartų sparčiau.

Jau 6 metus iš eilės kviečiame jus į bendrystę švęsti kūrybinių visatos galių kartu! Šiemet susitinkame galios dienos išvakarėse online formatu, tad galite prisijungti iš bet kurio Lietuvos ir pasaulio kampelio.

Šis 2,5 val. vakaro seminaras patiks visoms, kurios jaučiate, kad metas liautis ieškoti savęs – metas kurti save su visatos palaikymu!

Seminaro metu:

  • Kursime drąsias savęs vizijas.

  • Būsime ambicingos.

  • Atsiversime sau.

  • Išsigryninsime laikmečio saviugdos kryptis.

  • Širdimi pajausime, kur gyvenimas mus kviečia.

  • Pasirinksime: tarp seno ir naujo, tarp to, kas varžo ir to, kas išlaisvina, tarp to, kas griauna ir to, kas kuria mūsų gyvenimą.

KAIP TĄ DARYSIME:

GRUPINĖ EGZISTENCINIO KOUČINGO SESIJA. Jos metu susitelksime į tai, kokio gyvenimo nuoširdžiai sau linkime. Kursime savo tikrovę atvira ir mylinčia širdimi, būsime dosnios sau – pasitelksime galingiausią metą paprašyti visatos palaiminimo kiekvienam mūsų ketinimui. Egzistencinio koučingo specialistė Raminta Lapinskaitė sesijos metu padės rasti atsakymus į šiuos klausimus:

• Kokie yra svarbiausi jūsų siekiai ir prioritetai? • Kas trukdo juos įgyvendinti ir kaip įveikti šias kliūtis? • Kas jums padėtų gauti jėgų ir motyvacijos kasdien?

GRUPINĖ VEDŲ ASTROLOGIJOS KONSULTACIJA pagal kiekvienai dalyvei ASMENIŠKAI paruoštą prigimtinį astrologinį žemėlapį. Tūkstantmečius skaičiuojančio Vedų astrologijos mokslo akimis pažvelgsime į esmines 2021 metų tendencijas, susikoncentruodami į tuos laikotarpius metuose, per kuriuos į gyvenimą plūstels didžiausi gerovės ir išsipildymo srautai.


Artėjant renginiui grupėje bus patalpinta informacija: kur ir kaip suvesti savo gimimo duomenis, kad seminaro metu po ranka galėtumėte turėti savo asmeninį astrologinį žemėlapį, o susitikimo metu Vedų astrologė Shanti Viktorija astrologiniais žingeneliais ves jus link atsakymų į klausimus:


• Kokie yra 2021 m. galios laikotarpiai, kaip galite jiems pasiruošti ir kada jie vyks? • Kokiais periodais planetos ypatingai palaikys jus fizinio, emocinio, dvasinio augimo kelyje? • Kada palankiausias laikas pamatyti pažeidžiamas savo gyvenimo vietas ir kaip su tuo susitvarkyti? • Kur link jus kviečia Visata ir kaip tuo sąmoningai pasinaudoti?

Šios dalies metu pamatysite save visatos akimis, visa tai padės mažais žingsneliais kreipti savo gyvenimą trokštama linkme.Svarbiausia – išdrįsti. Be drąsos niekada negalėsite suvokti, kokie aukšti galimybių skliautai. Be drąsos niekada nepažinsite pasaulio taip visapusiškai ir plačiai, kaip jis ilgisi būti pažintas. Be drąsos jūsų gyvenimai bus maži – daug mažesni nei jūs norėtumėte“ (E.Gilbert)SAVĘS KŪRIMO DIRBTUVES VEDA: saviugdos trenerė, rašytoja RAMINTA LAPINSKAITĖ (www.ramintalapinskaite.lt), ir vedų astrologė, asmeninių transformacijų trenerė SHANTI VIKTORIJA (www.astrologijatau.lt)

PASIMATOME: gegužės 13 d., ketvirtadienį, 18:00 val. uždaroje FB grupėje. Seminaro įrašas grupėje liks visą savaitę po renginio.

TRUKSIME: 2,5 val.

INVESTICIJA Į SAVE:


  • 35 Eur ankstyvųjų paukščių kaina (35 pirmosioms)

  • Vėliau kaina 45 Eur, o renginio dieną – 59 Eur


REGISTRACIJA: atsiųskite bankinio pavedimo kopiją ir savo Feisbuko vardą el.paštu: shanti.viktorija@gmail.com, o mes jums atsiųsime prisijungimus prie uždaros FB grupės – visa su mokymais susijusi informacija jūsų lauks toje grupėje.

Tel.nr.pasiteiravimui +370 696 22418

REKVIZITAI:

Viktorija Jurevičiūtė

LT29 7044 0009 2261 9444

Suma: 35 Eur

PASKIRTIS: Seminaras 05 13243 views0 comments

Recent Posts

See All
gauk naujienas!

© 2014 saviugdos tikslas nėra sukurti idealią savęs versiją,  o atrasti meilės sau galią ir jai ištikimai įsipareigoti.