Search

Kurk save!

Updated: Apr 12


Autentiška saviraiška | Gebėjimas priimti širdies padiktuotus sprendimus | Ėjimas per pasaulį vedamai sielos balso |

Tai temos, kurias tyrinėsime mėnesio trukmės online kurse. Kartu įsiliesime į šviesiausią ir galingiausią metuose periodą, padėsiantį mūsų vidiniams impulsams įgauti apčiuopiamą išorinį pavidalą.


Dabar yra mūsų, moterų, galios laikas. Laikas kurti gyvenimą tokį, kokio visada sau linkėjome. O pradėsime nuo paties svarbiausio šedevro – SAVĘS! Mūsų viduje slypi didžiulė KŪRĖJOS jėga. Jei pasitelkusios ją mes nesiimame kurti, tuomet griauname – visų pirma save, o po to visa, kas papuola po ranka.


Uždaroje moterų grupėje, per kasdienes praktikas mokysimės su meile įsiklausyti į save, paisyti savo kūrybinių impulsų, išdrįsti naujiems žingsniams, branginti save ir atsiskleisti išoriniame pasaulyje.


Kviečiu prisijungti visas, besiilginčias pokyčių, kylančių iš gilaus įsiklausymo į save.


KAIP MES LAVINSIME GEBĖJIMĄ, KURTI SAVE IR GYVENIMĄ, KURIO SAU LINKIME:

  • Mokysimės uždaroje FB moterų grupėje;

  • Praktika, praktika ir dar kartą PRAKTIKA!;

  • Kas savaitę turėsime 1,5 val.trukmės ONLINE sesiją (negalinčios prisijungti tiesiogiai, turėsite progą įrašą peržiūrėti jums patogiu metu);

  • Pildysime dienoraštį, savistabos atradimus fiksuosime raštu, atliksime kitas kūrybinio rašymo praktikas;

  • Vizualizuosime, tyrinėsime projekcijos dėsnį, mokysimės klausytis vidinių užuominų;

  • Mokysimės naujų būdų priimti kasdienius sprendimus, kylančius iš gilaus įsiklausymo į save;

  • Stiprinsime ryšį su kūnu ir pojūčiais, kūrybiniu visatos pradu, mokysimės meilės sau meno;

  • Be 5 kassavaitinių grupinių sesijų papildomai susitiksime metų galios diena vadinamos Akshaya-Tritya ryto meditacijoje.

METODAI, KURIAIS REMSIMĖS: Atviros vaizduotės praktikos / Vizualizacija / Laisvųjų asociacijų metodai / Intuityvus rašymas / Egzistencinis koučingas / Savistaba / Mėnulio ritmas / Grupinis moterų palaikymas.


Ko reikia, norint dalyvauti kurse: 1. Kasdienio laiko praktikoms - apie 30 min. 2. Užrašinės, kuri taps savęs kūrimo dienoraščiu 3. Motyvacijos pažinti save ir savo kūrybines galias 4. Noro dalytis atradimais uždaroje moterų grupėje 5. Gero interneto ryšio ir privatumo paskaitų metu (jei turite, pasinaudokite ausinėmis).


ONLINE susitikimai vyks trečiadieniais 18:00-19:30 val. Lietuvos laiku. Video sesijoje pateiksiu teorinių žinių, atliksime trumpas užduotis, bendrausime, išsigryninsime gaires vidiniam savarankiškam darbui namuose. Sesijos pabaigoje turėsime vizualizacijos praktiką. Savaitės eigoje ją galėsite atlikti tiek kartų, kiek norėsis. Kiekvieną savaitę pateiksiu po naują vizualizaciją, stiprinančią vis kitus vidinius gebėjimus.


MATOMĖS: Gegužės 5 d., 18:00-19:30 val. Gegužės 12 d., 18:00-19:30 val. Gegužės 19 d., 18:00-19:30 val. Gegužės 26 d., 18:00-19:30 val. Birželio 02 d., 18:00-19:30 val.


PAPILDOMA ryto meditacija DOVANŲ: Gegužės 14 d., penktadienį, 08:00 – 08:45 val. Ypatingas laikas metuose, kuris Rytų astrologijos tradicijoje yra vadinama AKSHAYA -TRITYA, išvertus iš sanskrito kalbos, reiškia „nenugalima“ arba „nesunaikinama“.


Ši diena skirta svarbiausiems metų projektams pradėti ir drąsiausioms ateities vizijoms kurti. Šiukštu - jokių ribų vidiniam polėkiui! Į savo ateitį mes galime kreiptis su meile arba su baime. Kaip šauksi – taip ir atsilieps. Esu patryrusi ir su jumis kasmet dalijuosi, kad AKSHAYA TRITYA yra nelyginant derlinga meilės žemė, į kurią galime pasėti savo svajonių sėklas ir sulaukti dosnaus visatos palaikymo.VIETA: Mokymai vyks UŽDAROJE Facebook’o GRUPĖJE, į kurią pakviesime atlikus apmokėjimą. Vaizdo įrašai bus saugomi visą kurso laiką ir mėnesį po jo, tad jei negalėsite stebėti jų tiesiogiai, turėsite galimybę juos peržiūrėti Jums patogiu laiku.

INVESTICIJA Į SAVE: mokant už visą 5 savaičių online kursą bankiniu pavedimu - 115 Eur. (galima mokėti ir dalimis per pusę, apie tai parašius komentarų skiltyje registruojantis)REGISTRACIJOS ANKETA (būtina užpildyti):

Papildoma informacija: saviugdamoterims@gmail.com +370 639 89939 ..............................................

Prasidėjus visuotiniam karantinui kurį laiką atsitraukiau į save, kad vidinėje tyloje susivokčiau, į ką šiuo virsmų metu turėčiau labiau kreipti dėmesį. Pajutau, kad privalau plėtoti širdies kelio temą ir kviečiu ją tyrinėti drauge.


Ženk ten, kur švelniau už patį švelnumą... Pajausk save giliau... Pajausk save plačiau... Pažink naujas erdves savyje... Pasisemk vidinių jėgų... Išdrįsk sužydėti... Jau laikas... Moterų galios laikas... Tavo asmeninio žydėjimo laikas! Sukurk savo žiedą tokį, kokio ilgiesi savo sielos gilumoje! Visa, ko tau reikia, jau yra tavyje…


Su meile -

Saviugdos trenerė

Raminta Lapinskaitė


(Už fotografijas dėkoju Deimantei Čečienei)

345 views0 comments

Recent Posts

See All
gauk naujienas!

© 2014 saviugdos tikslas nėra sukurti idealią savęs versiją,  o atrasti meilės sau galią ir jai ištikimai įsipareigoti.