Search

VITAMINAI SAVIVERTEI

Updated: Feb 24

Norite sustiprinti savivertę ir išmokti labiau savim pasikliauti?  Dažnai jaučiatės sumišusi ir negalite priimti ryžtingų sprendimų? Siekiate nebesitaikstyti su savęs menkinimu ir nepasitikėjimu savimi? Turite daug norų, idėjų, vizijų, bet nedrįstate pradėti jų realizuoti? Norite išlaisvinti tą vidinę jėgą, kuri jus kviečia oriai ir užtikrintai žengti pirmyn? Jaučiate, kad esate pasiruošusi esminėms  gyvenimo permainoms? ​Jei bent į vieną klausimą atsakėte pritariamai linksėdama galvą - kviečiu skaityti toliau.Puikiai išmanydama moteriškosios savivertės užkulisius ir jos lavinimo būdus sukūriau šią ASMENINĘ SAVIVERTĖS UGDYMO PROGRAMĄ, grįstą egzistencinio koučingo ( Existential Coaching) principais, skirtas lavinti savivertę ir pasitikėjimą savo vieta gyvenime. Mano vaidmuo – padėti Tau pačiai atsakyti į rūpimus savivertės klausimus, atrasti ir pažinti autentiškus savivertės resursus. Šie giluminiai atsakymai išlaisvina energiją pokyčiui, dėl to pasidaro paprasčiau save vertinti teigiamai, kurti santykius su kitais žmonėmis, siekti trokštamų pasikeitimų gyvenime.

7 SAVAIČIŲ TRUKMĖS SAVIVERTĖS KOUČINGO PROGRAMA PADĖS TAU:

  • Susivokti, kas Tu iš tiesų esi, ir kas Tu tikrai nesi;

  • Pamatyti, kur baigiesi Tu ir prasideda kiti;

  • Pagilinti Tavo autentiškumo ir savitumo pajautimą;

  • Atskleisti savo unikalias stiprybes, kurių nevertini ir nepuoselėji;

  • Susivokti, kad turi teisę skirtis nuo kitų, kvėpuoti sava krūtine, kalbėti savu balsu;

  • Pajausti, kad drąsa sau teikia jėgų, o savęs slėpimas, priešingai, jas atima. 

SAVIVERTĖS KOUČINGO PROGRAMA SUSIDEDA IŠ 7 VIENA KITĄ PAPILDANČIŲ SESIJŲ, VEDANČIŲ TAVE Į VIS STIPRĖJANTĮ SAVO VERTĖS PAJAUTIMĄ! ​

1.        AUTENTIŠKŲ VERTYBIŲ AUDITAS. Kiekvienai moteriai nutolimas nuo savo vertybių labai pavojingas, nes atskiria mus nuo autentiškos laimės ir savigarbos – mes jaučiamės vertingos tiek, kiek atskleidžiame savo vertybes. Visuomenė, aplinka, kurioje gyvename, turi savų vertybių, jos dažnai nedera su mūsiškėmis, dėl šios priežasties mes pradedame jaustis sumišusios. Šios sesijos metu atliekamas giluminis vertybių auditas, sielos prioritetų nustatymas, tad pažvelgsi į savo vidų su klausimu, kas kursto Tavo vidinę ugnį ir šildo ne tik Tave pačią, bet ir pasaulį aplink Tave.

2.        PASITIKĖJIMAS SAVIMI. Sesijoje ieškoma pasitikėjimo savimi resursų, aiškinamasi, iš ko susideda Tavo pasitikėjimas savimi, kaip jis lavinamas, ko būtina imtis, kad pasitikėjimas savimi stiprėtų, kaip liautis „kaišioti sau į ratus pagalius“. Daugelis esame linkusios atidėti savo gyvenimą, nes stokojame drąsos veikti. Ši sesija skirta tam, kad pažvelgtume į vidinius barjerus, trukdančius su pasitikėjimu išreikšti save išoriniame pasaulyje.

3.        TALENTAI, GEBĖJIMAI, STIPRYBĖS. Įvardinus sritį/sritis, kurioje stinga pasitikėjimo savimi, ieškoma vidinių atspirties taškų – stiprybių, kurios panaudojamos per retai, gebėjimų, kurių nepastebi kiti, talentų, kurių nematai pati. Labai dažnai pasitaiko, kad jei gyvenimas mums nedavė ryškaus talento (dainuoti, piešti ar kitokio genialumo), mes pro pirštus žiūrim į savo stipriąsias puses ir be paliovos varžom save dėl silpnybių. Šios sesijos tikslas pamatyti stipriąsias puses naujoje šviesoje, įgauti jėgų ir motyvacijos veikti savo pačios labui.

4.        RESURSŲ SUSIGRĄŽINIMAS. Ieškoma to, kada ir kaip Tu savo galią atiduodi kitiems, nevertini jos ir kaip galėtum susigrąžinti turimus asmeninius resursus kartu su teise gyventi taip, kaip jauti esant Tau pačiai teisinga ir svarbu. Sesijos tikslas – pažvelgti į savo autentiškumą iš naujo, suvokti naujas pasirinkimų ir sprendimų galimybes.

5.        ENERGIJA PASIKEITIMAMS. Sesijoje siekiama ištyrinėti sunkiai išsprendžiamą situaciją vidinių nuostatų lygmenyje, rasti palankiausią nusiteikimą, kuris motyvuotų ir padėtų išspręsti situaciją. Tyrinėjamos abejonės, nuogąstavimai ir nerimas, kuriuos reikėtų atmesti, ieškoma to, kas dar priduotų jėgų.

6.        GYVENIMO MISIJA IR SUVOKIMAS – KOKIAM SVARBIAM TIKSLUI AŠ GIMIAU PO ŠIA SAULE? Giluminis egzistencinis procesas, kurio paskirtis – padėti Tau susivokti pačiuose svarbiausiuose gyvenime dalykuose, susidėlioti prioritetus, įgauti motyvacijos keistis ir keisti susiklosčiusias aplinkybes, pamatyti aukštesnį tikslą, kuris slepiasi po esamomis gyvenimo aplinkybėmis, išsiaiškinti, kur jis Tave kviečia.

7.        KASDIENYBĖS SUDERINIMAS SU SIEKIAMYBE. Šios sesijos tikslas įvardinti siekius, trukdžius ir jų įveikimo būdus, pagilinti suvokimą, kad Tu pati visada renkiesi. Sesijos metu yra atliekama procesų psichologijos praktika „MANO GYVENIMO UPĖ“, kuri vėliau tarnauja kaip kasdienių pasirinkimų žemėlapis, padedantis lavinti Tau palankią mąstyseną ir elgseną.  ​


DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:


„Nugyvenau 40 metų reikalaudama iš savęs būti kuo tik nori, tik ne savimi. Matuodavausi draugių patirtis, profesijas, charakterius, tikėjau, kad jos laimingesnės, nes turi tai, ko neturiu aš. Šios programos dėka pajutau, kad ir aš visko savyje turiu, galiu, moku, kad mano charakterio savybės, kurių anksčiau nevertinau, iš tiesų yra privalumas, mano vertybės - yra turtas, kuris padaro mane tokia, kokia esu. Esu tikra, kad likusieji 40 mano gyvenimo metų bus daug geresni, nei prieš tai buvusieji." (LINA)

„Iki šiol gyvenime ieškojau gelbėtojo. Kaip ir dauguma moterų, tikėjausi, kad mane išgelbės vyras, vaikas ar dar kažkas. Šių susitikimų dėka suvokiau, kad tik pati galiu išgelbėti save. Kaip sugrioviau savo gyvenimą, taip galiu jį pastatyti iš naujo. Savo rankomis. Tik aš pati esu atsakinga už savo gyvenimo kokybę.  Esu savo gyvenimo šeimininkė. Šis suvokimas išlaisvino nuo baimės nepatikti kitiems ir elgtis kitaip, nei visi mano aplinkoje esantys žmonės. Programos dėka pajutau, kad galiu daryti įtaką savo sprendimams, išmokau priimti save, gerbti savo stiprybes, atsižvelgusi į vertybes planuotis laiką ir daryti svarbius pasirinkimus. Net sunku patikėti, kiek daug energijos ir pasitikėjimo man suteikė nauji sprendimai. Jaučiuosi laiminga kaip niekada iki šiol. Ačiū.“ (LAURA)


„Pirmą kartą gyvenime jaučiuosi ne žemesnė už kitus, bet lygiavertė, tiek pat svarbi, kaip ir kiti. Ėmiau jausti, kas esu, ir kas nesu.  Jaučiuosi  išlipusi iš kitų žmonių sukurtų rėmų. Dabar esu savo rėmuose,  juose sustiprėju ir įsitvirtinu. Be šių mudviejų susitikimų mano savivertė tikrai nebūtų sustiprėjusi. Labai džiaugiuosi, kad priėmiau sprendimą sudalyvauti šioje programoje, nes jaučiuosi stipri kaip niekad iki šiol.“  (KAROLINA)

„Pagaliau pajutau, ką iš tiesų reiškia savęs priėmimas. Daug apie tai skaičiau, bandžiau suprasti, kas tai yra, tačiau jaučiu tik dabar - mudviejų susitikimų dėka. Nuo neatmenamų laikų esu įsikalusi į galvą, kad man draudžiama klysti, ir tik dabar suprantu - kad klaida - tai patirtis, mokymasis, augimas. Nesakau, kad nuošiol drąsiai darysiu klaidas, tačiau jau nebevengsiu jų kaip baubo, nebebambėsiu ant savęs ir nesmerksiu kiekvieno klaidingo žingsnio. Kol kas dar nedrąsiai, tačiau po ilgų metų prisiliečiau prie to, ką reiškia būti drauge sau - priimti save tokią, kokia esu, kad ir kas nutinka ir su viskuo, kas nutinka." (LINA)

„Kiek save pamenu, esu priklausoma nuo kitų žmonių pripažinimo - plušu, kad tik pasakytų, jog esu gera dukra, marti, darbuotoja. Dėl kitų pripažinimo galiu dirbti viršvalandžius, darbuotis be poilsio, visai apleisti save ir savo sveikatą. Čia mokausi pati save pagirti, palaikyti ir būti dosni sau, o tas vis dažniau kylantis jausmas, jog pati sau galiu duoti pripažinimą ir meilę, suteikia tiek stiprybės, kad man nebereikia atiduoti visos savęs ir dar daugiau, kad jausčiausi nusipelniusi. Išmokstu patirti pusiausvyrą, sugrįžti į save, nepersieikvoti. Ir dar, tas jausmas, kad mane girdi, kad supranta - su niekuo nesulyginamas, ačiū!" (VAIDA)


PRAKTINĖ INFORMACIJA APIE PROGRAMĄ:


SESIJOS TRUKMĖ: 60 min. Susitinkama ne rečiau kaip kartą per dvi savaites.

KONSULTAVIMO VIETA: Vilniaus miesto centre įsikūrusi mokymų ir konsultavimo erdvė PER PTIRTĮ, adresas A. Vivulskio g. 23

INVESTICIJA Į SAVE: ​7 sesijų trukmės savivertės koučingo programa kainuoja 350 eur. Mokama bankiniu pavedimu visą sumą iškart arba dalimis. 

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: el.paštu labas@ramintalapinskaite.lt arba telefonu 863989939

21 views
join our mailing list

© 2023 by Closet Confidential. Proudly created with Wix.com