Search

SAVIREALIZACIJOS stovykla MOTERIMS

Updated: Sep 11

Jau kurį laiką tavęs neapleidžia nuojauta, kad „gyveni ne visai savo gyvenimą”, darai „ne visai savus darbus”, ir „jautiesi ne visai savame kailyje”?


Pagauni save vis dažniau besiblaškančią, nerimastingą, o gal jautiesi mažumėlę pavargusi nuo kasdienybės, arba net gerokai pervargusi nuo jos?


Vis dažniau pasvarstai, ar kelias, kuriuo einant pro šalį bėga tavo gyvenimo minutės, mėnesiai ir metai, iš tiesų yra tas, kurį tu nori nueiti per šį gyvenimą?


Tuomet kviečiame tave į stovykląJau 5 metus iš eilės su bendražygėmis Indre Marija ir Shanti Viktorija apsijungiame, kad padėtume tau pačiai atsakyti į vieną iš svarbiausių brandos kelyje kylančių klausimų: „Kaip išmokti gyventi tokį gyvenimą, kuris tinka man, net jei jis netinka niekam kitam?“Mūsų KETINIMAS - padėti tau ATRASTI ir PRIIMTI savo unikalumą, PAJAUSTI gyvenimo kelią ir ĮSIPAREIGOTI SAU juo eiti.


KODĖL?


Mes neatrasim savo kelio, kol nesusitaikysim su savo savitumu. Deja, per daug, gerokai per daug, skiriame dėmesio tam, kad taptume panašios į kitus, tačiau tampame laimingos tik tada, kai tampame panašios į save! Nes mes NESAME KOPIJOS, mes esame ORIGINALAI!


Priimti savo kelią – tai PRIIMTI SAVO UNIKALUMĄ, autentiškumą, išskirtinumą. Ir tvirtai įsipareigoti tam. Savitumas yra duotybė ir žmogaus stiprybė! Nusilpstame, kai bandome įtikti visiems, sustiprėjame, kai įsiteigiame sau!


Savas kelias visada IŠTIKIMAI eina greta mūsų, kantriai laukia, kol mes išsilakstysime kitų pramintais takais, ir galutinai įsitikinsime, kad jie – ne mūsų. Paradoksas, kad savo gyvenimo kelio mums net nereikia ieškoti – mums tereikia į jį stoti ir jame įsitvirtinti!


KAIP?


Sukūrėme laiką ir vietą, kur mums svarbūs visi žmogaus asmeninio augimo, savirealizacijos, saviaktualizacijos, gyvenimo džiaugsmo, kūrybinės energijos klausimai.


Į vieną erdvę apjungėme:

>>>> kūno ir dvasios pusiausvyros praktikas per judesio MEDITACIJAS,

>>>> tūkstantmečius skaičiuojantį žmogaus prigimties pažinimo mokslą – ASTROLOGIJĄ (duotybės ir talentai pagal individualų astrologinį žemėlapį!!!!),

>>>> šiuolaikinį vidinio potencialo atskleidimo metodą – EGZISTENCINĮ KOUČINGĄ.


Visi šie savęs patyrimo būdai stovyklos metu leis išgyventi save ir savo gyvenimo kryptis kaip harmoningą visumą, neatskiriamą nuo Visatoje vykstančių procesų.


Mūsų ketinimą palaikys energetiškai galingas Žolinių laikas, gamtos artumas, kūno ir kitos grupinės sąmoningumo praktikos.


------------------------------------------------------------------------------


PROGRAMA


1 diena. Penktadienis


18:30 – 19:00 Atvykimas, įsikūrimas.

19:00 – 19:45 Susipažinimo ritualas.

19:45 – 20:30 Vakarienė.

20:30 – 22:00 Ketinimų laiškai ir paleidimo ritualas.


2 diena. Šeštadienis


08:30 – 09:30 Ryto meditacinis ritualas.

09:30 – 10:30 Sveikuoliški pusryčiai.

10:30 – 12:30 Grupinė ASTROLOGINĖ KONSULTACIJA: “Kokie yra mano šio gyvenimo uždaviniai žvelgiant sielos mokslo akimis?”.

12.30 – 14.00 Sąmoningo kvėpavimo sesija gyvenimo keliui pajausti.

14:00 – 15:00 Pietūs.

15:00 – 16:00 Meditacinis Pasivaikščiojimas/ Skaitymas/ Laikas (gamtoje) su savimi.

16:00-18:30 Grupinė KOUČINGO SESIJA: „Kokiam svarbiam tikslui gimiau po šia saule?”.

18:30 – 19:30 Gyvybinės energijos harmonizavimas.

19:30 – 20:30 Vakarienė.

21:00 – 23:00 Ritualinė Moterų PIRTIS.


3 diena. Sekmadienis


08:30 – 09:30 Vidinio ritmo meditacija.

09:30 – 10:30 Sveikuoliški pusryčiai.

10:30 – 12:00 Sąmoningo kvėpavimo sesija gyvenimo keliui pajausti.

12:00 – 13:00 GYVENIMO KELIO meditacija.

13:00 – 14:00 Uždarymo ritualas.

14:00 – 15:00 Pietūs.

Atsisveikinimas.


P.S. Atsižvelgdami į grupės poreikius, stovyklos organizatoriai pasilieka sau galimybę nežymiai koreguoti programą.------------------------------------------------------------------------------


RENGINIO DATA: 2020 m. lapkričio 13-15 dienomis.


RENGINIO VIETA: jaukus vienkiemis - sodyba Ukmergės rajone, Vepriuose Gervių pieva


PATYRIMŲ SAVAITGALĮ VEDA:


Indrė Marija – jogos mokytoja, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo instruktorė, tinklaraštininkė, lektorė (www.indremarija.lt).


Shanti Viktorija – Vedų astrologė, vidinių transformacijų trenerė, DAT (Dvasinio atsako terapijos) ir Energijos konsultavimo praktikė (www.astrologijatau.lt).


Raminta Lapinskaitė – saviugdos trenerė, egzistencinio koučingo specialistė, rašytoja (www.ramintalapinskaite.lt).REGISTRACIJA: shanti.viktorija@gmail.com


DĖMESIO. Registruojantis atsiųskite savo gimimo duomenis (gimimo miestas ir laikas (jei žinomas)) – astrologė Shanti kiekvienai iš dalyvių sudarys asmeninį astrologinį žemėlapį (Vedų krypties) ir suteiks GRUPINES KONSULTACIJAS šio gyvenimo uždavinių ir ateities krypčių klausimais!


INVESTICIJA Į SAVE: skanus vegetarinis maistas, apgyvendinimas, pirtis 65 eur + 100 eur programa, mokant iki liepos 15 d.

Vėliau 65 eur + 130 eur


Vieta rezervuojama pervedus 50 eur avansą (avansas negrąžinamas):


SĄSKAITA: LT897300010150210035

BANKAS: Swedbank

GAVĖJAS: VŠĮ Sąmoningų santykių studija

MOKĖJIMO PASKIRTIS: Tavo gyvenimas ieško tavęs


🌿🌿🌿Ne taip jau ir svarbu, apie ką mes kalbamės, į moterų ratą susirinkusios.


Daug svarbiau - apie ką mes kartu tylime, kai visi žodžiai jau pasakyti, visos ašaros iki pačios esmės išverktos, visas juokas iki pat Žemės branduolio iškvatotas.

Kas tada lieka?


Kiekvienai sielai po stebuklą to, ko jai labiausiai šiuo metu reikia...


Viena namo vežasi patirtą savo pačios tikrumą, kita - išsiilgtą taiką su savimi, trečiąją - dar ilgai šildys iš vidaus užplūdęs žinojimas, kad visos patirtys - tik į gerą.


Man rugpjūčio moterų ratas padovanojo daug dėkingumo keliui, kuriuo einu. Ne viena einu, o su kitomis nuostabiomis moterimis. Bendražygėmis ir bendraširdėmis.


Prieš išvykdamos iš Gervių pievos nutarėm, kad kitas mūsų susitikimas vyks lapkritį. Čia visos esate pakviestos, visos - laukiamos.

190 views
join our mailing list

© 2023 by Closet Confidential. Proudly created with Wix.com