top of page
Search

Naujas online kursas moterims

Updated: Sep 15
Savo ląstelėse nešiojamės sukauptą promočių išmintį ir neįkainojamas jų dovanas. Galia, slypinti mūsų moteriškose šaknyse, yra neįtikėtina ir siekia giliau, nei mūsų ribotas protas ir senuosius papročius paneigęs kultūrinis auklėjimas gali suvokti. Ši galia yra patiriama ir atrakinama, ji priklauso mums nuo pat pradžių, gavome ją kaip prigimtinę teisę drauge su motinos pienu.


Per savo giminės moterų liniją mes susijungiame su sakraliu YIN pradu, su gyvybinės/kūrybinės/seksualinės energijos šaltiniu, su moteriško kūno išmintimi, su Motinos Žemės resursais, su Visatos meile, kuri yra visų mūsų gimimo priežastis.


Rudeniui įsibėgėjus ir Vėlinėms artėjant kasmet surengiu seminarų ryšiui su protėviais stiprinti, mat tai yra mūsų gyvybinės energijos ir visokeriopos sveikatos pagrindas. Šiemet sukūriau 5 savaičių saviugdos kursą, kurį dedikuoju giminės moterų linijai pažinti, gydyti ir įgalinti.TEMOS, KURIAS TYRINĖSIME:

ŽEMĖ, ĮRAŠYTA TAVO LĄSTALĖSE, ir kaip į ją atsiremti? Gimtinė kaip energetinę apsaugą teikiantis resursas. Gimtosios žemės palaikymas. Mūsų šaknys ir prigimtinis saugumas.


GIMINĖS MOTERYS, ir kaip gauti jų palaikymą? Giminės medis ir jo įtaka Tavo gyvenimui. Moterų linijos traumos ir gijimas. Pagarba protėvių keliui ir istorijai. Meilė, kurios reikia, kad būtų pagydyta tai, kam atėjo laikas pagyti.


TAU PRIKLAUSANTI VIETA GIMINĖS SISTEMOJE, ir kaip joje įsitvirtinti? Tavo unikalus vaidmuo giminės moterų linijoje. Įsisąmonintas pokytis, kurį į giminę atnešei savo gimimu. Giminės palaikymas Tavo savirealizacijos kelyje.


GIMINĖS MOTERŲ GALIA IR IŠMINTIS, ir kaip pažadinti prigimtyje įrašytus resursus? Paveldėta gyvybiškumo/kūrybiškumo/seksualumo istorija ir jos perrašymas. Kūno išmintis. Sakralus iš gimdos į gimdą kelias. Sveika ir gyvybinga savivertė.


GIMINĖS MOTERŲ IR VYRŲ APJUNGIMAS, kaip atkurti taiką tarp pradų? Vidinė taika, taika partnerystėje. Vyro pagarba moteriai kaip resursas giminėje. Moters pagarba vyrui kaip resursas giminėje. Augti kartu ir puoselėti vienam kitą.Šis 5 seminarų kursas – tai investicija į save, jei šiame gyvenimo etape Tau tinka bent vienas iš žemiau nurodytų punktų:


  • stiprini savivertę ir pasitikėjimą savimi kaip moterimi,

  • keli savirealizacijos klausimus,

  • ieškai moteriškos YIN energijos resursų,

  • sieki jaustis saugi ir patenkinta savo pačios odoje,

  • stiprini sveikatą, taip pat ir finansinę,

  • ieškai gilesnių savęs įgalinimo įrankių,

  • mokaisi priimti sprendimus, padiktuotus intuicijos,

  • taip pat šis kursas labai vertingas auginančioms dukras.


Mieloji, šį 5 savaičių praktikų kursą sukūriau norėdama su Tavimi pasidalinti:


✧Sakraliomis dvasinėmis žiniomis,

✧Giliomis moteriškomis praktikomis,

✧Giminės moterų linijos gydymo ritualais,

✧Palaikymu, padrąsinimu, įkvėpimu, bendryste,

✧Ilgamete darbo moterų saviugdoje patirtimi.


Giminės moterų linijos gydymo ir įgalinimo tema su manimi jau 15 metų - lygiai tiek, kiek šiandien yra mano dukrai. Su jos gimimu iš pasąmonės vandenų ėmė kilti giminės moterų paslaptys, savivertės skylės, perduodami skausmingi elgesio su vyrais modeliai, sužaloti savirealizacijos scenarijai. Visus šiuos metus kruopščiai rinkau darbo su protėviais praktikas ir įrankius, patyriau juos savo kailiu, perrašiau savo giminės moterų istoriją. Mačiau, kaip keičiasi mano klienčių gyvenimai ir santykiai, kai jos įgalina savyje giminės moterų palaikymą. Norime to ar nenorime, mes paveldime ne tik neišmoktas giminės moterų pamokas, mes paveldime ir galimybę jas išmokti, esame pajėgios nebekartoti praeities klaidų, nutraukti žalingus iš kartos į kartą perduodamus ciklus, nebeperduoti jų savo vaikams. Negana to, mes esame pajėgios atrakinti savyje giminės moterų resusrsus, meilę, galią, išmintį, kuri tarnauja visaverčiam mūsų gyvenimui, santykiams ir pasauliui. (Kurso autorė Raminta Lapinskaitė)


APIE KURSO AUTORĘ:

Esu moterų saviugdos specialistė, intuicijos trenerė, ekspertiškumą šioje srityje ugdau nuo 2014 m. Išleidau dvi skaitytojų pamiltas knygas „MEILĖ SAU“ (2018) ir „PALAIMINTOS MOTERYS“ (2020), šiuo metu rašau trečiąją. Esu gydančios moterų bendrystės puoselėtoja, vizionierė, mylinčios saviugdos projektų iniciatorė, tęstinių mokymų programų autorė. Tyrinėju kultūrines, socialines ir istorines sužeistos moterų savivertės priežastis, mokausi tarptautiniuose psichologijos institituose, kad įgytas žinias ir patirtį galėčiau prtaikyti įvairiasluoksnėje saviugdos veikloje. Siekiu įgalinti Lietuvos moteris. Esu įsitikinusi, kad save gerbianti, stiprų ryšį su savo vidiniais resursais turinti moteris yra kelias į svarbius visuomeninius pokyčius. Bet šis svarbus, gilus, jautrus ir gražus pirmiausia veda į save, taigi džiaugiuosi galėlėdama būti tokios gausybės moterų bendražyge - mes stiprėjame kartu!NORINČIOMS PRISIJUNGTI

DATA: 2023 m. spalio 4, 11, 18, 25 ir lapkričio 1 dienomis / Susitinkame 5 trečiadienius iš eilės


LAIKAS: 18:00- 20:00 val. Lietuvos laiku


VIETA: Mokymai vyks UŽDAROJE Facebook’o GRUPĖJE, į kurią pakviesime atlikus apmokėjimą. Vaizdo įrašai bus saugomi visą kurso laiką ir mėnesį po jo, tad jei negalėsite stebėti jų tiesiogiai, turėsite galimybę juos peržiūrėti jums patogiu laiku.


INVESTICIJA Į SAVE: 129 Eur mokant išankstiniu banko pavedimu


(renginio dieną kursas kainuos 149 Eur)


ANKSTYVŲJŲ PAUKŠČIŲ GALIMYBĖ: 99 Eur pirmosioms 20-čiai moterų


REGISTRACIJA: užpildykite <<ANKETĄ>> ir su jumis susisieksime dėl tolimesnių žingsnių.

90 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page