Search

INDIVIDUALI SAVIUGDOS SESIJA

Updated: Dec 7, 2020

Mieloji, juk ne patarimų tau reikia, o daugiau pasitikėjimo savimi pačia. Pasitikėjimo, kad tai, ką jauti, yra tikra. Tai, ką kužda tavo intuicija, yra tikra. Kelias, kuriuo veda širdis, yra tikras. Tavo sieloje gyvas šventumo pajautimas yra tikras.


Ne patarimų tau reikia, o palaikymo tai tiesai, kuri gimsta tavyje. Esu tam, kad palaikyčiau Tave, padėčiau pažvelgti vidinei tiesai į veidą, atspindėčiau Tavo giliausius poreikius, išgirščiau, į kokį gyvenimą esi kviečiama savo pačios svajonių ir vizijų.

Asmeninio augimo sesijose mano uždavinys užduoti klausimus, kad išsiaiškintum, ką pati nuo savęs slepi. Kokių savo poreikių nematai ir negerbi, dėl to jautiesi sumišusi ar nusivylusi? Kokie sprendimai prašosi būti priimti, kad išjudėtum iš sąstingio? Kokių savo stiprybių nevertini ir jų nepanaudoji esamam sunkumui įveikti? 

Tikra tiesa, kad nė viena moteris susitikti su manimi neateina „kamuojama“ (jei taip padoru sakyti) gero gyvenimo. Visos, kurios kreipiasi, kažko nemoka, nesupranta, joms nesigauna, jausčiasi mažumėlę sugniuždytos, o gal net gerokai nusivylusios bevaisėmis pastangomis suprasti save ir savo gyvenimą. Tačiau jos jau pakankamai  brandžios ir susitaikiusios su savo situacija, mat yra linkusios ieškoti paramos ir pagalbos. METAS KAŽKĄ DARYTI SU SAVO GYVENIMU IR MATAU, KAD MAN VIENAI TO PADARYTI NESIGAUNA. 

Tai ir būna ta vieta, nuo kurios mes kartu pradedame augti. Ji atvyksta su manimi susitikti. Kai paklausiu jos, ko tikiesi iš mudviejų laiko kartu, paprastai išgirstu - AIŠKUMO, NUSIRAMINIMO, PAMATYMO, KUR TOLIAU, PALAIKYMO, ŽVILGSNIO IŠ ŠALIES ir TIESIOG MOTERIŠKOS BENDRYSTĖS. Labai dažnai už šių žodžių slepiasi ilgas ieškojimų laikas, arba staigus gyvenimo lūžis, arba giluminis klausimas, į kurį vis nesiseka apčiuopti žemiško atsakymo, arba polinkis atidėlioti svarbius sprendimus rytojui, arba baimės ir nepasitikėjimas savimi... 

Ir mes prisiliečiame prie augimo esmės - kartu, nerdamos į čia ir dabar per pokalbį, įsiklausymą, supratimą, atjautą, įvardytus nebylius poreikius... Neretai išgirstu: „Na, matau, kad nuo savęs nepabėgsiu...“; „Jau žinau atsakymą, nemaniau, kad jis toks paprastas, tikėjausi kažko iš toliau, iš aukštybių, tačiau pasirodo viskas daug arčiau manęs...“,  „Nustembu, kiek daug gali paprastas dviejų moterų pokalbis...“ ;  „Nemaniau, kad man pavyks prisiliesti prie tokių svarbių ir jautrių tiesų, tačiau pavyko...​“

Esu tikra, kad Tau nereikia jokios tikros, vadinasi, išorėje esančios moters pavyzdžio. Tu gali nusižiūrėti tau patinkančios aktorės, ar kaimynės, ar šeimos moters, ar net kokios mokytojos savybes, gali tapti tantrine ar vedine, ar dar kažkokia idealia moterimi, tačiau nesijausi pilna tol, kol NEUŽPILDYSI SAVĘS SAVIMI. Stokosi tol, kol netapsi panaši į save. Jei tu ieškai, nerandi, niekaip neužlipdai vidinių savivertės skylių, Tau trūksta ne moteriškumo, ne kitoms moterims būdingų savybių, Tau trūksta tavo pačios charakterio vingių, pagarbos savo vidinei ugniai, meilės savoms prigimtinėms duotybėms. Tu ilgiesi savo jausmų, savo tikrumo, savo pačios minčių, galų gale – tik tavyje vienoje gimstančios tylos. Atsigręžk į save – „stebuklas, kurio tu taip ilgai laukei, esi tu pati“ (S. Lagerliof).

Mūsų ugdančių pokalbių dėka Tu palengva suvoksi, ką reiškia elgtis su savimi kaip su kompetetinga asmenybe. Man labai patinkantis ilgalaikio bendradarbiavimo poveikis - moterys išmoksta mokytis iš savo patirties, pačios užduoti sau klausimus ir naujai spręsti kasdienes problemas.

Kartą klientė tarp sesijų susidūrė su netikėtumu ir tuomet jai toptelėjo mintis: „Kokį klausimą man dabar užduotų Raminta?“. Ji priėmė jai palankų sprendimą vien dėl to, kad jau keliose egzistencinio koučingo sesijose prieš tai nuoširdžiai su manimi darbavosi, ieškojo išeičių, atrado naujų požiūrio kampų, suprato, kokia galia slypi tinkamai suformuluotuose klausimuose. 

Pasimatykime!

„Visų pokyčių pradžia - tiek pasakose, tiek mokslinėje analizėje, tiek asmenybės raidoje - yra teisingas klausimo kėlimas. Tai - tarsi raktas į sąmonės formavimąsi. Tinkamai suformuluotas klausimas visuomet kyla iš pamatinio smalsumo išsiaiškinti tai, kas nuo mūsų slepiama. Klausimai - tai raktai, atveriantys slaptąsias dvasines duris.“ (psichoterapeutė C.P.Estes). 

Tai saugi ir priiamti erdvė atverti GILUMINES VIDINIO SUVOKIMO duris, išsigryninti, Į KOKIUS POKYČIUS TAVE KVIEČIA DABARTINIAI TAVO SUNKUMAI IR SITUACIJOS. Tavo UNIKALIAI savęs atskleidimo kelionei parinksiu tuos saviugdos metodus, kurie lavins INTUITYVUMĄ ir vidinę ĮŽVALGĄ, stiprins SAVIVERTĘ ir MEILĘ SAU, ugdys gebėjimą RŪPESTINGAI TVARKYTIS SAVO GYVENIMĄ, neatidėliojant savų poreikių rytojui.  Palaikysiu ir paremsiu pokyčių kelionėje, atsižvelgdama į Tavo individualaus kelio ypatumus, parekomenduosiu knygų ir savistabos praktikų darbui su savimi namuose. 

SUSITIKIMO VIETA: Mokymų ir konsultavimo erdvė PER PATIRTĮ, A.Vivulskio g. 23, Vilnius / SKYPE SUSITIKIMO TRUKMĖ:  60 min.; INVESTICIJA Į SAVE: 60 Eur/sesija; INFORMACIJA: labas@ramintalapinskaite.lt / 863989939.

144 views0 comments

Recent Posts

See All