top of page
Search

pavasario kursas moterims

Updated: 4 days ago


Kiekvieną pavasarį dedikuoju kursą, skirtą intuicijai lavinti. Šiemet kviečiu drauge tyrinėti 5 svarbius resursus, kurie ĮGALINA MŪSŲ INTUCIJĄ.


Į šį kursą kviečiamos visos moterys, žinančios, kad savo gelmėje turi neišpakuotų dovanų - lai tai, kas buvo paslėpta mūsų viduje, tampa matoma, o tai, kas ilgai laukė savo laiko po žeme, išlenda į šviesą!


Širdies balsas... Dvasinis vedimas... Vidinis kompasas... Štai su kuo mums dažniausiai siejasi intuicija. Nuo savęs pridėčiau – tai už jokius pinigus nenuperkama moters supergalia, tikras sielos lobis, kuriuo kiekviena esame apdovanota, bet ne visos mokame naudotis – masinio mąstymo ir inertiškumo persunktoje kasdienybėje į vidinį balsą įsiklausome gerokai per retai.


Kaip ir kiekviena įgimta savybė, intuicija yra stiprinama ir puoselėjama. Uždaroje moterų grupėje per praktikas mokysimės ją išgirsti, įsiklausyti, suvokti begalinę jos vertę, išdrįsti, bei jos padiktuotais sprendimais praturtinti save ir pasaulį aplink mus.


Kurso temos:

1. Vidinis šaltinis. Sesijos metu tyrinėsime, kokiais būdais palengvinti komunikaciją tarp mūsų ir mūsų intuicijos. Kas užteršia mūsų intuiciją ir kaip apvalomi jos kanalai? Sąmoningas ryšys su vandeniu. Gimdos vanduo – pirmieji mūsų namai. Vandens ritualai ir jų svarba intuicijos sveikatai.


2. Įsikūnijimas. Sesijos metu ieškosime atsakymo š klausimą, kodėl nusprendžiau gimti šioje žemėje ir įgyti Moters gyvenimo patirtį? Kokia intencija patraukė mano sielą gimti ir kaip ši intencija veikia mano gyvenimo pasirinkimus? Sesijos metu kilusios įžvalgos padės naviguoti sudėtinguose gyvenimo žemėlapiuose.


3. Moteriškasis pradas. Sesijos metu išsiaiškinsime, kodėl mums svarbu puoselėti moteriškos energijos tėkmę, negi nepakanka tik gimti moterimi? Kaip gydomos kultūrinės ir giminės moterų traumos? Praktikos, atkuriančios YIN energijos tėkmę kūne ir psichikoje.


4. Širdis ir gimda. Sesijos metu pažinsime, kaip veikia Moters meilė ir galia. Ryšys tarp šių dviejų moters energijos centrų: Įgalinta meile – mylinti galia. Šiandienos iššūkiai ir sunkumai – rytojaus išmintis ir dvasinis kapitalas. Kvėpavimo praktikos.


5. Dvasiniai vedliai. Sesijos dėka patirsime, kaip visuomet buvome vedamos ir lydimos per gyvenimo pamokas. Kodėl niekada nesame vienos ar paliktos likimo valiai net sunkiausiose situacijose? Ryšys su mus lydinčiais sielos mokytojais. Patirčių įprasminimas.


Matematika paprasta:

Norint girdėti vidinį balsą ir sekti paskui jį, reikia tik dviejų dalykų:


- GIRDĖTI ir - SEKTI.


Stiprinsime šiuos abu gebėjimus!Kaip vyksta mokymai:
 • Gausite prisijungimus prie uždaros FB moterų grupės;

 • Praktika, praktika ir dar kartą PRAKTIKA!;

 • 5 ONLINE mokymosi sesijos trečiadienio vakarais,

 • Pildysime intuicijos dienoraštį, savistabos atradimus fiksuosime raštu;

 • Atliksime kasdienius ritualus ir energetines praktikas, kad įkūnytume trokštamus pasikeitimus;

 • Vizualizuosime, tyrinėsime projekcijos dėsnį, mokysimės klausytis gyvenimo užuominų;

 • Mokysimės kvėpavimo praktikų, kurios nuramins visur skubančias mintis ir padės susisiekti su mumyse slypinčiais resursais;

 • Atliksime kelias galingas meditacijas, padedančias sustiprinti sielos įžvalgą;

 • Puoselėsime ryšį su kūnu ir pojūčiais, kūrybiniu pradu;

 • Daug moterų pasidalijimų, bendrų intuicijos tyrinėjimų, praktinių klausimų ir atsakymų.

 • Šilta, palaikanti, saugi grupė atvirumui ir tyrinėjimams.

Iš kurso išsinešite daug mažų kasdienių įrankių, padedančių atsiverti vidinei magijai!


KURSO DĖKA:
 1. Suvoksite, kokiais būdais su jumis komunikuoja jūsų vidinis kompasas.

 2. Sustiprinsite įgūdžius pasitikėti simboline sielos kalba.

 3. Pažinsite resursus, kurių dėka yra maitinama intuicija.

 4. Atseksite, kaip sumaniai esate ir vedama ir lydima per gyvenimo pamokas.

 5. Įgalinsite pasitikėjimą savo vidiniu balsu, leisite jam dalyvauti kuriant kiekvienos dienos patirtis.

 6. Pažinsite senąsias dvasines intuicijos lavinimo tradicijas.

 7. Įsisavinsite kelis veiksmingus, mano kruopščiai atrinktus įrankius, kuriuos vėliau galėsite taikyti savo įnoringoje kasdienybėje.


APIE KURSO AUTORĘ:

Esu moterų saviugdos specialistė, intuicijos trenerė, ekspertiškumą šioje srityje ugdau nuo 2014 m. Išleidau dvi skaitytojų pamiltas knygas „MEILĖ SAU“ (2018) ir „PALAIMINTOS MOTERYS“ (2020), šiuo metu rašau trečiąją. Esu gydančios moterų bendrystės puoselėtoja, vizionierė, mylinčios saviugdos projektų iniciatorė, tęstinių mokymų programų autorė. Tyrinėju kultūrines, socialines ir istorines sužeistos moterų savivertės priežastis, mokausi tarptautiniuose psichologijos institituose, kad įgytas žinias ir patirtį galėčiau prtaikyti įvairiasluoksnėje saviugdos veikloje. Siekiu įgalinti Lietuvos moteris. Esu įsitikinusi, kad save gerbianti, stiprų ryšį su savo vidiniais resursais turinti moteris yra kelias į svarbius visuomeninius pokyčius. Bet šis svarbus, gilus, jautrus ir gražus pirmiausia veda į save, taigi džiaugiuosi galėlėdama būti tokios gausybės moterų bendražyge - mes stiprėjame kartu!


INFORMACIJA:

GRUPINIŲ SESIJŲ DATOS: balandžio 12, 19, 26, gegužės 3 ir 10 dienomis. Kursas prasideda iškart po Velykų, o mokysimės 5 trečiadienius iš eilės.


LAIKAS: 18:00- 20:00 val. Lietuvos laiku.


Mokymai vyks UŽDAROJE Facebook’o GRUPĖJE, į kurią pakviesime atlikus apmokėjimą. Vaizdo įrašai bus saugomi visą kurso laiką iki rugsėjo mėnesio, tad jei negalėsite stebėti sesijų tiesiogiai, turėsite galimybę jas peržiūrėti Jums patogiu laiku.


INVESTICIJA Į SAVE: 155 Eur, mokant už visą 5 savaičių trukmės saviugdos kursą išankstiniu bankiniu pavedimu. Esant poreikiui, mokėjimą galite atlikti ir dalimis, prieš tai mus informavusi.


111 Eur ankstyvųjų paukščių pirmosioms 20-čiai užsiregistravusių ir sumokėjusių moterų!

REGISTRACIJOS ANKETA: <<PILDYTI>>


P.S.: tikrinkite el. laiškus ir SPAM skiltyje, kartais jie patenka ir ten.
234 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page