top of page
Search

Ritualinis Rudens lygiadienio keliasTai jau 10-asis IŠ GALVOS Į ŠIRDĮ moterų žygis, kuriuo švęsime sakralų Rudens lygiadienio virsmą, ir nusilenksime tobulai pusiausvyrai tarp dienos ir nakties, šviesos ir tamsos, Yang ir Yin.


Netoli Vaišniūnų, Ignalinos rajone, tankaus miško apsuptyje pasislėpę du paslaptingi ežerėliai. Vietiniai nuo seno juos vadina Laumės akimis. Štai, kur šį kartą bendrystėje trauksime stiprinti laukinės moters prado savyje, tyrinėsime mitologiją ir protėvių atmintį, maitinsime intuiciją įžvalgomis apie mūsų laukiantį pusės metų tamsųjį etapą.


Anot baltų mitologijos, laumės – tai senovės lietuvių garbintos mitinės būtybės, deivės, kurių galios prisibijojo vyrai, mat jos buvo labai gražios ir išmintingos, o tuo gebėdavo pražūtin nuvesti ne vieną stipriosios lyties atstovą. Neretai lietuvių tautosakoje jos priskiriamos vandens stichijai. Kartais pasirodydavo ne tik kaip jaunos didžiakrūtės gražuolės, bet ir kaip išmintingos senolės.


Laumė – tai mistinių kiekvienos moters galių personifikacija. Bepigu išorėje ieškoti priežasčių sumenkinti savo galią – neva jos bijo vyrai. O mes pačios? Ar nėra taip, jog ir mes pačios susimažiname ir prisibijome savo įžvalgų, jausmų, intuicijos, vidinių resursų, pokyčių ilgesio, savo sielos grožio ir spindesio?


Šis žygis skirtas moterims, pasirinkusioms pasakyti TAIP sau, TAIP savo moteriškai galiai, TAIP intuicijai, TAIP savo drąsai.
Kas laukia šio žygio metu?

 • Intuicijos lavinimo praktikos

 • Širdies kelio pajautimas ir įsisąmoninimas

 • Susijungimas su mistine laumės energija

 • Maistas Laukinės moters archetipui

 • Ryšys su protėvių puoselėtomis tradicijomis

 • Palaikanti moterų bendrystė

 • Gydanti tyla vidiniams atsakymams

 • 18 km žingsnių sau ir apie save

 • Įsiklausymas į gamtos stichijų balsus

 • Meditacija po atviru dangumi (jei leis oro sąlygos)

 • Perėjimo iš seno į naują ritualas

 • Ceremonija prie laužo kelionės gale


Taigi

 • Klausysime savo kūno - jis moka su mumis kalbėti.

 • Klausysime gamtos stichijų - mes mokame jas girdėti.

 • Dėkosime pavasario - vasaros patirtims ir keliui, kuris mus vedė iki šio taško.

 • Atversime naująjį etapą savyje ir gamtoje, nusibrėšime gaires augimui.

 • Išsigryninsime savybes, kurias svarbu lavinti šaltam sezonui artėjant.

 • Apsijungsime su protėvių išmintimi ir senosiomis dvasinėmis tradicijomis.
INFORMACIJA:

Susitikimo vieta:

Aukštaitijos nacionalinis parkas, Palūšė (tikslias koordinates pateiksime kiekvienai užsiregistravusiai dalyvei). Susipažinusios ir įgarsinusios savo ketinimus nuo šio taško judėsime vaizdingais miškais iki Laumės akių ežerėlių. Skirtingai nuo anų žygių, apeisime ne vieną didelį ratą, o kelis tarpusavyje susikertančius mažesnius ratus - taip simboliškai pagerbsime ciklišką gamtos ir savo pačių prigimtį. Turėsime laiko tylai, meditacijai, ugdantiems pokalbiams, intuicijos lavinimo praktikoms. Kelionės gale apibendrinsime savo patirtis prie mūsų jau laukiančio Rudens lygiadienio laužo.

Laikas:

Rugsėjo 23 d., šeštadienis

Astronominė Rudens lygiadienio diena

10:00 val. renkamės starto vietoje.

Truksime iki 16:00-17:00 val.


Dalyvės mokestis:

40 Eur

Į kainą įskaičiuota:

→ Žygio organizavimas ir koordinavimas;

→ Saviugdos ir savistabos užduotys;

→ Pasirengimo žygiui praktika uždaroje FB grupėje;

Į kainą neįskaičiuota:

→ Nuvykimas į žygio starto vietą (esant poreikiui galime kooperuotis);

→ Maistas (paprašysime įsidėti savus pietus ir užkandį);

→ Gėrimai (su savimi turėkite užtektinai vandens ir/arba termosą su arbata).

REGISTRACIJA:

Pildyti <<DALYVĖS ANKETĄ>>

El.paštu atsiųsime detalią informaciją, o po apmokėjimo prijungsime prie uždaros FB bendražygių grupės


Esu Raminta Lapinskaitė – saviugdos mentorė, egzistencinio koučingo specialistė, intuicijos trenerė, rašytoja, knygų MEILĖ SAU (2018) ir PALAIMINTOS MOTERYS (2020) autorė.


Tai jau dešimtoji IŠ GALVOS Į ŠIRDĮ žygio iniciatyva. Šis unikalus saviugdos projektas gimė iš noro apjungti moterų rato galią su žygio metu patiriamais įspūdžiais, intuiciją lavinančiomis praktikomis ir vidinių atsakymų paieškos procesu. Pastebėjau, kad šie patyriminiai žygiai gydo Motiną Žemę ir stiprina mus visas - jos dukras. Susivienyti su gamta ir prašyti jos palaikymo - daugumos senųjų dvasinių tradicijų mokymo dalis. Sukaupta protėvių išmintis tarnauja ir šiuolaikinėms miesto ritmu gyvenančioms modernioms moterims - pastebiu, kaip žygių dalyvės pasisemia drąsos naujiems sprendimams, įkvėpimo širdies keliui ir moterų palaikymo, kuris yra nepamainomas vidinio augimo kelionėje.

439 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page