Search

MOKYMAI VISOJE LIETUVOJE

Updated: Feb 24

Nors gyvenu ir dirbu Vilniuje, kur sutengiu daugiausiai saviugdos mokymų, tačiau su didžiausiu malonumu apsilankau ir kituose miestuose. Dažniausiai pasimatome Kaune, kur bebdradarbiauju su studija GAJA NAMAI, taip pat pasimatome Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Pakruojyje, Telšiuose.


Aš ne tik iš visos širdies tikiu tuo, ką darau, - aš esu tuo, ką darau. Mokyti moteris mylėti save nėra mano darbas. Mokyti moteris mylėti save - esu aš pati. Esu ta moteris, kuri nuolat mokausi meilės. Meilė sau padeda man įprasminti visas naujas patirtis, švęsti galimybes, švelnumu apkabinti tai, kas manyje jautru ir pažeidžiama, linkę gūžtis ir slėptis nuo gyvenimo. Žinau tikrai, kad svarbių darbų, kuriuos meilė sau atlieka mūsų labui, negalime pavesti niekam kitam.


Taip pat žinau, kad saviugdos tikslas nėra sukurti idealią savęs versiją - saviugdos tikslas yra atrasti meilės sau galią ir ištikimai įsipareigoti jai.Tęstinėse meilės sau grupėse, savivertės dirbtuvėse, įvairiose paskaitose ir praktikose, išvažiuojamuosiuose seminaruose ir stovyklose, taip pat online mokymuose dalijuosi patirtimi ir profesinėmis įžvalgomis, kuriu saugią patyrimų ir bendravimo erdvę mokytis šio svarbaus mažų žingsniukų meno - kurti sveiką ir pagarbų santykį su savimi ir pasauliu.MOTERS SAVIVERTĖS LAVINIMAS

Nėra tokio dalyko kaip per didelė fizinė sveikata. Nėra tokio dalyko kaip per didelė psichologinė sveikata. Sveikata yra sveikata. Savivertė yra moters psichologinės sveikatos pagrindas. Mažai kas mus, moteris, stiprina taip, kaip savosios vertės pajautimas, ir mažai kas mus nukamuoja labiau, kaip jos nebuvimas.

Rūpinkimės savimi ir būkime sveikos!Apie artėjančius renginius gali sužinoti mano feisbuko paskyroje čia13 views
join our mailing list

© 2023 by Closet Confidential. Proudly created with Wix.com