Search

Saviugda kitaip Norvegijoje

Updated: Apr 13Mielosios, dalijuosi džiugia žinia - penktasis IŠ GALVOS Į ŠIRDĮ moterų žygis vyks Dale vietovėje vakarinėje Norvegijos dalyje.


Šis patyrimas skirtas Norvegijoje gyvenančioms lietuvių bendruomenės moterims. Kviečiu į bendrystę ir kitokią saviugdos patirtį.


Į vidinių atsakymų paiešką leisimės per ryšį su Žeme, mokysimės iš gamtos reiškinių – vėjo, medžių, kalnų, samanų, ežerų. Stiprinsime intuiciją, leisime mūsų Laukinei moteriai prabilti. Pasitelksime Mėnulio energiją, kad pamatytume pačias giliausias sielos kerteles. Mėgausimės vasarėjančios gamtos dovanomis, jos grožiu ir tyla, bendraminčių draugija. Kaip jums skamba?KAS LAUKIA ŠIO ŽYGIO METU:


>Saviugdos ir savistabos užduotys,

>Intuicijos stiprinimo praktikos,

>Ryšys su gamta, savimi, bendražygėmis,

>11 km iš galvos į širdį,

> Tūkstančiai lėtų ir išjaustų žingsnių į save,

>Širdies kelio laiminimo ritualas,

>Ugdantys pokalbiai ir gydanti tyla,

>Susijungimas su Motina Žeme,

>6 valandos vasarai pasiruošusios gamtos sekmadienio,

>Saviugdos patyrimas, kurį jau pamilo moterys čia, Lietuvoje.
Žygį pradėsime Dale vietovėje, simboliškai pravažiavusios pro vartus į mūsų patyrimų erdvę. Kelio pradžioje žolėta pieva trauksime į mišką, kur mus pasitiks dviem eilėmis išsirikiavusios pušys. Pušys nuo seno siejamos su moterišku kūrinijos pradu, jos turi savybę stiprinti JIN energiją, moko pusiausvyros, atvirumo, meilės ir gyvenimo džiaugsmo.


Grožėsimės įkvepiančiu kraštovaizdžiu ir vingiuotais takais tai kildamos aukštyn, tai pasileisdamos žemyn keliausime iki Dalevatn ežero, kur sustosime meditacijos praktikai. Vėliau uolėtais takais kopsime į Lifjellet kalną, kur atliksime apsijungimo su gamtos stichijomis ritualą. Apsukusios ratu Gandsfjord’o išraiškinga pakrante palei vandenį sugrįšime atgal į Dale vietovėje esantį pradžios tašką. Mus palaikys paskutinės Mėnulio ciklo paros energija, kuri Rytų šventraščiuose vadinama nuline arba tuščiąja para, tinkama giliam pasimatymui su savimi. Ši diena kaip jokia kita mėnesyje padeda širdimi pajusti gamtos ir mūsų sielų cikliškumą, išsigryninti ką paleidžiame, ką pasiliekame, o kam metas ateiti į mūsų gyvenimą.


Susitikimo vieta: Dale vietovė, Rugalando apskritis, Sandnes komuna. Detalias koordinates atsiųsime užsiregistravusioms dalyvėms.


Laikas: gegužės 29, sekmadienis,

10:00 val. renkamės starto vietoje.


Patyrimas truks apie 6-6,5 val. Dalyvės mokestis: 500 Norvegijos kronų, mokamų bankiniu pavedimu.

Į kainą įskaičiuota:


Žygio organizavimas ir koordinavimas;

Saviugdos ir savistabos užduotys;

Pasirengimo praktika uždaroje FB grupėje gegužės 26 d., ketvirtadienį, 19:00 val. LT laiku.

Į kainą neįskaičiuota:


Nuvykimas į žygio starto vietą (esant poreikiui galite kooperuotis);

Maistas (paprašysime įsidėti savus pietus ir užkandį);

Gėrimai (su savimi turėkite užtektinai vandens ir/arba termosą su arbata).

KAIP VYKSTA SAVIUGDOS ŽYGIAI?

Po išankstinio apmokėjimo kiekviena dalyvė yra prisijungiama prie uždaros Feisbuko bendražygių grupės. Grupėje vyksta kelionės komunikacijos procesai, dalijamasi visa aktualia informacija, vietovės koordinatėmis. Žygio savaitę joje vyksta online pasiruošimo praktika su namų darbų užduotimi. Taip saviugdos kelionė prasideda gerokai anksčiau, nei mes susitinkame starto vietoje. Dėl to kiekvienas mūsų žygis yra ne tik stiprinanti dovana kūnui, bet ir ugdantis patyrimas sielai.

Dalyvių skaičius ribojamas, tad pajutusi, kad meilės sau ketinimas kviečia ir Tave, rašyk mums ir prisijunk.

REGISTRACIJAI būtina užpildyti DALYVĖS ANKETĄ.


INFORMACIJAI kreipkitės į mūsų vedlę Justiną:

justina_lukoseviciute@yahoo.com /

arba telefonu 41247643 /

arba per feisbuką Justina Lukoseviciute


ESU Raminta Lapinskaitė – saviugdos trenerė, egzistencinio koučingo specialistė, rašytoja, knygų MEILĖ SAU(2018) ir PALAIMINTOS MOTERYS (2020) autorė, saviugdos kalendoriaus Mėnulio ritmu bendrautorė. 2014 m. su bendražyge įkūriau VšĮ Sąmoningų santykių studiją, esu seminarų, stovyklų ir mokymų programų autorė, savo profesinį gyvenimą pašventusi moterų įgalinimui ir ugdančiai jų bendrystei. Saviugdos žygių IŠ GALVOS Į ŠIRDĮ iniciatyva gimė iš noro į vieną erdvę apjungti terapinį vaikščiojimą, stiprinančias gamtos galias, moterų palaikymą ir saviugdos praktikas. Džiaugiuosi, kad gyvenimo keliai veda ir už Lietuvos ribų.
62 views0 comments

Recent Posts

See All