Search

Saviugdos ritmai

Updated: Feb 24

2019-aisiais su bendražyge iš Kauno Neringa Vygantauskiene sukūrėme pirmąjį Mėnulio kalendorių - veiklų planuotę.


MĖNULIO KALENDORIUS / VEIKLŲ PLANUOTĖ gimė iš moteriškos bendrystės, gyvenimo cikliškumo pajautimo ir siekio, kad apie visatos palaikymą sužinotų kuo daugiau moterų. Visata mus myli. Ir girdi mus. Ir yra pasiruošusi padėti. Ši darbo knyga visus metus tą švelniai primins.


Mėnulis nuo seno yra vienas didžiausių mūsų, moterų, pagalbininkų. Prijaukintas mėnulio ritmas apdovanoja jausmu, kad esame dalis galingos visumos, turinčios savą augimo ciklą, kurio neatsiejama dalis esame ir mes. Tampa lengviau kurti ir atskleisti save, pradedame jausti visatos palaikymą, kasdienybėje pamažu apsigyvena suvokimas, kad viskam, kaip ir mums, savas laikas ir sava vieta, imame ją intuityviai nujausti.


Dangaus mokslų atstovai teigia, kad visatos ritmai veikia mūsų kūnus, protus ir širdis. Jei šios didingos žvaigždžių simfonijos melodija dera su mūsų sąmonės virpesiais, pati visata pasirūpina, kad dauguma dalykų įvyktų spontaniškai, be regimų valios pastangų, o mus užlieja gyvenimo energija ir kūrybinis pasitenkinimas.


Šios unikalios veiklų planuotės dėka moterys semiasi kasdienio įkvėpimo, planuoja svarbius darbus, svajoja ir kuria savo gyvenimą tokį, kokio visada sau linkėjo!

0 views
join our mailing list

© 2023 by Closet Confidential. Proudly created with Wix.com