Search

Vidiniai Namai. Naujas Online Kursas

Nepaisant to, per kokias gyvenimo patirtis, etapus, ciklus keliaujame, galiausiai pajuntame, kad visi keliai veda vidun. Ir jei viduje neaptinkame šiltų, saugių ir priimančių namų, niekur nesijaučiame iki galo savos. Esame svetimos tiek sau, tiek ir pasauliui aplink mus.Kviečiu į naują 7 savaičių online saviugdos kursą uždaroje moterų grupėje. Šio moterų benrystės rato ketinimas – gyvas patyrimas to, ką reiškia jaustis jaukiai savo pačios odoje. Grupėje žingsnis po žingsnio per praktikas, savęs pajautimą, savistabą ir įžvalgas, išmoksi sugrįžti į save ir puoselėti vidinius namus, kuriuose širdžiai miela ir gera gyventi.

Meilė sau. Kūniškumas. Moteriškumas. Juslingumas. Jausmingumas. Intuityvumas. Saugumas. Savęs priėmimas. Rituališkumas. Sakralumas. Tai temos, kurias tyrinėsime šio kurso metu. Pradėsime galingo virsmo dieną, rugsėjo 22 d., per Rudens lygiadienį, kuomet įsivyrauja tobula pusiausvyra tarp vidaus ir išorės, nakties ir dienos, Mėnulio ir Saulės. 7 savaites kartu keliausime į tamsos etapą metuose, kad įžiebtume šildančią šviesą vidiniuose namuose.


GRUPINIŲ SESIJŲ GAIRĖS:


#1 Įvadinė dalis. Namų simbolika moters psichikoje. Sąsaja tarp vidinių ir išorinių namų. Rituališkumas. Gydantis savęs rašymas.

#2 Kūno namai. Moters kūno kaip šventovės samprata. Kūno ir sielos vienovė. Kūne tekančios upės, kylanti ir besileidžianti Saulė, šventos piligrimų vietos.

#3 Kūno ciklai. Moters psichologinių virsmų archetipai. Gyvybės-Mirties-Gyvybės ratas mūsų kūne ir sieloje. Vidinis Mėnulis.

#4 Širdies namai. Savęs priėmimas. Jausmais paremtas ryšys su savimi. Savijautos bangos. Emocinis intelektas. Giluminis meilės sau ilgesys.

#5 Žemė – mūsų visų namai. Ryšys su gamta, savo pačios natūralumu. Instinktyvus intelektas. Didžiosios Motinos patyrimas.

#6 Įkvėpimo namai. Saviugda be prievartos prieš save. Šventumo kasdienybėje paieškos. Kvėpavimo stebuklas.

#7 Integracija. Vidinių namų prabanga. Ryšys su sielos žeme. Tylos dovanos.


KAIP MES LAVINSIME GEBĖJIMĄ JAUSTI VIDINIŲ NAMŲ JAUKUMĄ IR PARAMĄ:

  • Mokysimės uždaroje FB moterų grupėje;

  • Pateiksiu teorinių žinių, kurios padės suvokti praktikos svarbą. Praktikos bus daug!;

  • Kas savaitę turėsime 2 val.trukmės ONLINE sesiją (negalinčios prisijungti tiesiogiai, turėsite progą įrašą peržiūrėti jums patogiu metu);

  • Pildysime dienoraštį, savistabos atradimus fiksuosime raštu, atliksime kitas savęs rašymo praktikas;

  • Vizualizuosime, tyrinėsime projekcijos dėsnį, mokysimės klausytis vidinių užuominų;

  • Tyrinėsime naujus būdus priimti kasdienius sprendimus, kylančius iš gilaus įsiklausymo į save;

  • Stiprinsime ryšį su kūnu ir pojūčiais, savo pačių ir gamtos ciklais, mokysimės meilės sau meno;

  • Pažinsime jėgą mumyse, kuri geba kurti sveikas buvimo ryšyje su pasauliu ir savimi galimybes.

METODAI, KURIAIS REMSIMĖS: Aktyvios vaizduotės praktikos / Vizualizacijos / Laisvųjų asociacijų metodai / Intuityvus rašymas / Egzistencinis koučingas / Savistaba / Vidinio ir išorinio Mėnulio ritmas / Grupinis moterų palaikymas
ONLINE susitikimai vyks antradieniais 18:00-20:00 val. Lietuvos laiku. Video sesijoje pateiksiu teorinių žinių, atliksime trumpas užduotis, bendrausime, išsigryninsime gaires vidiniam savarankiškam darbui namuose. Sesijos pabaigoje turėsime vizualizacijos praktiką. Savaitės eigoje ją galėsite atlikti tiek kartų, kiek norėsis. Kiekvieną savaitę pakviesiu į naują vizualizaciją, stiprinančią vis kitus psichologinius gebėjimus.


MATOMĖS video live formatu 18:00-20:00 val. LT laiku 7 trečiadienius iš eilės: Rugsėjo 22 d.

Rugsėjo 29 d.

Spalio 6 d.

Spalio 13 d.

Spalio 20 d.

Spalio 27 d.

Lapkričio 3 d.

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA el.paštu: labas@ramintalapinskaite.lt

INVESTICIJA Į SAVE: mokant už visą 7 savaičių online kursą bankiniu pavedimu 147 eur. Ankstyvųjų paukščių kaina - 97 eur, taikoma pirmosioms 20 užsiregistravusių ir sumokėjusių moterų.


Noriu, kad ne mano žodžiai tave mokytų, bet tavo pačios patyrimas. Kurse pasidalysiu teoriniais akcentais, kurie mano supratimu turi daug praktinio svorio ir padės tau praplėsti požiūrį, tačiau mano pagrindinis ketinimas – kad plėstųsi tavo patyrimo ir savęs pajautimo ribos, kad pačia didžiausia mokytoja Tau taptų atsiverianti vidinių namų patirtis.


Tau kylantys klausimai ir vidiniai atsakymai, netikėtos įžvalgos ir laukinis smalsumas – tai yra tai, ko siekiu. Noriu, kad po šių mokymų tau liktų daugiau tavęs pačios. Dėl to juose tau prireiks 2 val.laiko per savaitę įsitraukimui į video sesiją, pusvalandžio kasdien savaitės vizualizacijai, užrašų, nuogo atvirumo sau pačiai, noro mokytis iš savo patirties.


Su meile -

Raminta, saviugdos kurso VIDINIAI NAMAI autorė


Jei dar manęs nepažįsti, kviečiu paimti į rankas mano knygas - MEILĖ SAU ir PALAIMINTOS MOTERYS. O jei trumpiau, tuomet skaityki čia

19 views0 comments

Recent Posts

See All