Search

Savaitgalio stovykla moterims

Updated: 4 days ago

Jau kurį laiką tavęs neapleidžia nuojauta, kad gyveni „ne visai savo gyvenimą”,

darai „ne visai savus darbus”, ir jautiesi „ne visai savame kailyje”?


Pagauni save vis dažniau besiblaškančią, nerimastingą? O gal jautiesi mažumėlę pavargusi nuo kasdienybės, arba net gerokai pervargusi nuo jos?


Vis dažniau pasvarstai, ar kelias, kuriuo einant, pro šalį bėga tavo gyvenimo minutės, iš tiesų yra toks, kokį tu jį nori nueiti per šį gyvenimą?


Mūsų ketinimai:

- padėti tau ATRASTI ir PRIIMTI savo UNIKALUMĄ,

- duoti įrankių, atkuriančių ryšį su gyvenimo kelio PAJAUTIMU,

- parodyti, kaip ĮSIPAREIGOTI SAU juo eiti.KODĖL?

Mes neatrasim savo kelio, kol nesusitaikysim su savo unikalumu. Deja, per daug, gerokai per daug, skiriame dėmesio tam, kad taptume panašios į kitus, tačiau tampame laimingos tik tada, kai tampame panašios į save!


Nes mes NESAME KOPIJOS, mes esame ORIGINALAI!


Priimti savo kelią – tai PRIIMTI SAVO UNIKALUMĄ, autentiškumą, išskirtinumą. Ir tvirtai

įsipareigoti tam. Savitumas yra duotybė ir žmogaus stiprybė! Nusilpstame, kai bandome įtikti visiems, o sustiprėjame, kai įsiteigiame sau!


Savas kelias visada IŠTIKIMAI eina greta mūsų, kantriai laukia, kol mes išsilakstysime kitų

pramintais takais ir galutinai įsitikinsime, kad jie – ne mūsų. Paradoksas, kad savo gyvenimo kelio mums net nereikia ieškoti – mums tereikia į jį stoti ir jame įsitvirtinti!


KAIP?

Sukūrėme laiką, vietą ir komandą, kur mums svarbūs visi žmogaus asmeninio augimo,

savirealizacijos, saviaktualizacijos, gyvenimo džiaugsmo ir kūrybinės energijos klausimai.

Į vieną erdvę apjungėme:

  • kūno ir dvasios pusiausvyros praktikas per JUDESIO MEDITACIJAS,

  • tūkstantmečius skaičiuojantį žmogaus prigimties pažinimo mokslą – ASTROLOGIJĄ (duotybės ir talentai pagal individualų astrologinį žemėlapį!!!!),

  • šiuolaikinį vidinio potencialo atskleidimo metodą – EGZISTENCINĮ KOUČINGĄ.

Visi šie, savęs patyrimo būdai, stovyklos metu leis išgyventi save ir savo gyvenimo kryptis, kaip harmoningą visumą, neatskiriamą nuo Visatoje vykstančių procesų.

Mūsų ketinimą palaikys:


1. besibaigiančios vasaros laikas ir Mėnulio pilnaties šviesa,

2. gamtos artumas su savo garsais, kvapais ir užburiančiu grožiu,

3. moteriška bendrystė, kuri žavi savo energija ir energetika,

4. kūno ir kitos grupinės sąmoningumo praktikos.PROGRAMA


1 diena. Penktadienis 18:30 – 19:00 Atvykimas, įsikūrimas. 19:00 – 19:45 Susipažinimo ritualas. 19:45 – 20:30 Vakarienė. 20:30 – 22:00 Ketinimų laiškai ir paleidimo ritualas.

2 diena. Šeštadienis 08:30 – 09:30 Ryto meditacinis ritualas. 09:30 – 10:30 Sveikuoliški pusryčiai. 10:30 – 12:30 Grupinė ASTROLOGINĖ KONSULTACIJA: “Kokie yra mano šio gyvenimo uždaviniai žvelgiant sielos mokslo akimis?”. 12.30 – 14.00 Sąmoningo kvėpavimo sesija gyvenimo keliui pajausti. 14:00 – 15:00 Pietūs. 15:00 – 16:00 Meditacinis Pasivaikščiojimas/ Skaitymas/ Laikas (gamtoje) su savimi. 16:00-18:30 Grupinė KOUČINGO SESIJA: „Kokiam svarbiam tikslui gimiau po šia saule?”. 18:30 – 19:30 Gyvybinės energijos harmonizavimas. 19:30 – 20:30 Vakarienė. 21:00 – 23:00 Ritualinė Moterų PIRTIS.

3 diena. Sekmadienis 08:00 – 09:00 Mėnulio pilnaties meditacija. 09:30 – 10:30 Sveikuoliški pusryčiai. 10:30 – 13:00 Sąmoningo kvėpavimo sesija meilės sau tėkmei atkurti. 13:00 – 14:00 Uždarymo ritualas. 14:00 – 15:00 Pietūs. Atsisveikinimas.

p.s. Atsižvelgdami į grupės poreikius, stovyklos organizatoriai pasilieka sau galimybę nežymiai koreguoti programą.PATYRIMŲ SAVAITGALĮ VEDA:


Indrė Marija – jogos mokytoja, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo instruktorė, tinklaraštininkė, lektorė www.indremarija.lt


Shanti Viktorija – Vedų astrologė, vidinių transformacijų trenerė, Dvasinio atsako terapijos ir Energetinio konsultavimo praktikė www.astrologijatau.lt


Raminta Lapinskaitė – saviugdos trenerė, egzistencinio koučingo specialistė, rašytoja www.ramintalapinskaite.lt


SVARBI ŽINUTĖ:

Mūsų stovykloje viešės Dominyka Mikštaitė - licencijuota gydomųjų masažų ir Tibeto medicinos sveikatinimo priemonių specialistė. Už papildomą investiciją galėsite padovanoti harmonizuojantį patyrimą savo kūnui.

60min. kūno terapija - 35€

30min. kūno masažas - 20€

Pasirinkta sesija susideda iš: Tibeto ir Vakarų medicinos masažų kompleksijos -

Individualaus pokalbio rūpimais sveikatos klausimais ir giluminio masažo - psichoemocinės būklės gerinimo, kūno įtampos zonų veikimo, atpalaidavimo, relaksacijos. Daugiau info apie specialistę ir jos teikiamas paslaugas rasite čia: www.artumeterapija.lt

RENGINIO DATA: 2021 m. rugpjūčio 20-22 dienos.

RENGINIO VIETA: jaukus vienkiemis - sodyba Ukmergės rajone, Vepriuose Gervių pieva.

INVESTICIJA Į SAVE: 275 EUR

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: nakvynė, vegetarinis maitinimas, pirtis ir dalomoji medžiaga.

REGISTRACIJOS <<ANKETA>>

Vieta rezervuojama pervedus 70 eur avansą (avansas negrąžinamas).


540 views0 comments

Recent Posts

See All