Apie mane

IMG_1330.jpg

„Kai pasakai „ne” blogam elgesiui su savimi, visas pasaulis tau padeda.” Štai kokiu atradimu pasidalijo meilės sau mokymus baigusi jauna moteris.

Ir iš tiesų, vos tik liaujamės kenkti sau, išvystame, koks dosnus ir palaikantis yra mus supantis pasaulis. Bet jis negali mums padėti, praturtinti, apdovanoti tol, kol jaučiamės, kad nenusipelnome.

Mano nešama žinutė - nusipelnome. Visos nusipelnome meilės net nesistengdamos kažkaip pelnyti jos. Jau pakankama priežastis būti mylimoms yra mūsų gimimas, mūsų egzistancija. Deja, mums to niekas nepasakė, ir nuo pirmųjų dienų įtikėjome, kad meilę reikia užsidirbti, užsitarnauti, išsikovoti, kad to, ką darome, kaip atrodome, kiek patirties esame prikaupusios nepakanka, dar per mažai, dar ne dabar...

Mano tikslas – kad kuo daugiau moterų sužinotų, jog jau dabar esame vertos stipriai mylėti ir būti stipriai mylimos, imtis prasmingų ir širdžiai mielų darbų, gyventi visapusišką ir pilnakraujį gyvenimą. Visos be išimties! O viso to pradžia - nustoti su savimi blogai elgtis, save engti ir koneveikti, vietoje to, pradėti rūpintis savimi ir atliepti į natūralius savo poreikius.

Esu tikra, kad meilė sau padeda atrasti save ir gyvenimą iš naujo. 
Dėl šios priežasties mano ketinimas yra sukurti erdvę, kurioje Tu galėtum susitikti su savimi pačia - tikra, autentiška, nesuklastota savimi, erdvę, kurioje Tu palengva sustiprėsi ir paaugsi savo pačios akyse, išmoksi nurimti ir išgirsti širdies padiktuotus atsakymus, iš vidaus pajausi savą kelią.

Esu tam, kad padėčiau Tau atrasti naujų būdų augti išvien su gamtos tėkme ir būti (su) savimi - švelniau, labiau pasitikint, jaučiant vidinę taiką ir artumą sau. Viliuosi, kad mano knygos ir straipsniai, seminarai ir asmeninio augimo sesijos palaikys Tave saviugdos kelyje ir suteiks įkvėpimo, švelniai kuždančio, kad viskas, kas vyksta su Tavimi, yra tik į gerą...

moterų_saviugda.JPG

TRUMPAI:

Nuo 2012 m. vedu mokymus, o nuo 2014 m. pati kuriu mokymų programas ir dirbu moteriškos saviugdos srityje. Su bendražygėmis įkūrėme VšĮ Sąmoningų santykių studija, kurią visuotinės pandemijos metu 2020 m. vasarą uždarėme. 

2011 m. prasidėjusi pažintis su pažangiu sąmonės lavinimo metodu gyvenimo koučingu, atvedė mane į privačią praktiką ir nuo 2016 m. ugdau moteris individualiai asmeninio gyvenimo pilnatvės ir savirealizacijos srityse.

2016 m. pajutusi, kad mokymuose ir individualioje praktikoje atskleidžiu tik dalį savo sukauptų žinių ir patirties, pradėjau rašyti ir su moterimis dalinuosi saviugdos žiniomis, įžvalgomis ir patarimais.

2018 m. vasarį pasaulį išvydo ir skaitytojų pripažinimą pelnė pirmoji mano knyga „MEILĖ SAU". 2020 m. išleidau antrąją knygą „PALAIMINTOS MOTERYS".

 

Daugiau apie mano gyvenimo, mokymosi ir profesinę patirtį galite perskaityti paspaudusios šią nuorodą. Šiuo metu mano vedami mokymai, darbai ir iniciatyvos yra persikėlusios į ONLINE rėžimą.