top of page

Apie mane

DSC00520_edited.jpg

Laukiniam moteriškumui kaip ir laukinei gamtai gresia išnykimas.

Apsaugoti, atgaivinti ir puoselėti prigimtinę moterišką galią, kuri šiuolaikiniame pasaulyje yra įrašyta į Raudonąją knygą – tai mano misija

Kadangi ši misija prieš 14 metų gimė kartu su mano dukra – degu noru jai palikti sveikesnį pasaulį, palankų visapusiškai moterų laisvei.

Šimtmečius moterų galia buvo niokojama, bet ji neišnyko. Kol gyva bent viena moteris, moteriškumas gali būti pagydytas, išlaisvintas ir integruotas į visuomenėje vyraujančių vertybių sistemą. Tokio pasaulio noriu mūsų mergaitėms ir mums. Tokio pasaulio noriu visiems žmonėms, gyvūnams ir Žemei. 

☽☾ Pasaulio, kur kūnas yra ne žaisliukas grožio industrijos rankose, o įstabus gamtos kūrinys, pilnas įgimtos išminties ir autentiško grožio.

☽☾ Pasaulį, kur jausmai yra pripažįstami ir svarbūs, kur svarbus yra kiekvieno mūsų patiriamas skausmas ir dar svarbesne tampa pastanga užuot aklai žeidus vieniems kitus, atverti širdį ir įsiklausyti, pažinti ir puoselėti kiekvieną žmogų kaip vertybę.

☾ Pasaulį, kur intuicija yra švenčiama ir ugdoma  nuo pat mažumės, o pagarba protėviams, dvasiniam paveldui ir gamtos ciklams yra neatsiejama mūsų modernios visuomenės dalis.

☾ Pasaulį, kur poilsis yra lygiai toks pat svarbus kaip ir darbas, kur jėgų atgavimas yra nekvestionuojama darbotvarkės sąlyga.

☾ Pasaulį, kur gamta ir moteris yra šventa, gerbiama ir saugoma. Pasaulį, kur jautri širdis yra pati didžiausia brangenybė ir kelias, mokantis branginti vieniems kitus.

Mūsų laikmečio moterims yra pavesta svarbi užduotis – įkūnyti užmirštą savo pačių galią. Šimtmečius mūsų jausmai buvo gniaužiami, o balsai – tildomi, už intuiciją buvome naikinamos, gėdinamos dėl savo seksualumo...

Nors mūsų ląstelėmis teka giminės moterų skausmas, neviltis ir baimės, bet svarbiausia, kad mes jau nusimetėme korsetus, jau galime atsitiesti, įkvėpti pilnus plaučius oro  tęsti tai, kas pradėta – gyti drąsiau, kalbėti garsiau, kurti jautriau, mylėti karščiau, laisvėti ryžtingiau, gyventi intuityviau, ir švęsti visus mažus ir didelius žingsniukus sveikesnio pasaulio link.

IMG_7071.jpg

 

Esu moterų saviugdos mentorė, intuicijos trenerė, egzistencinio koučingo specialistė, šioje srityje dirbti pradėjau 2014 m. Išleidau dvi skaitytojų pamiltas knygas „MEILĖ SAU“ (2018) ir „PALAIMINTOS MOTERYS“ (2020), šiuo metu rašau trečiąją. Esu gydančios moterų bendrystės puoselėtoja, vizionierė, mylinčios saviugdos projektų iniciatorė, tęstinių mokymų programų autorė.

 

Tyrinėju kultūrines, socialines ir istorines sužeistos moterų savivertės priežastis, mokausi tarptautiniuose psichologijos institituose, kad įgytas žinias ir patirtį galėčiau prtaikyti įvairiasluoksnėje saviugdos veikloje. Siekiu įgalinti Lietuvos moteris. Esu įsitikinusi, kad save gerbianti, stiprų ryšį su savo vidiniais resursais turinti moteris yra kelias į svarbius pasaulinius pokyčius.  Drauge šis svarbus, gilus, jautrus ir gražus kelias pirmiausia veda į save, į laukinę prigimtį, į archetipines mūsų šaknis, taigi džiaugiuosi galėlėdama būti tokios gausybės moterų bendražyge - mes stiprėjame kartu!

Kai 2012 m. patyriau pirmąjį moterų ratą, dar net nenumanau, kad tai pakeis mane negrįžtamai, kad bendrystės patirtis pažadins mano ląstelėse slypintį gilų ilgesį galios, kuri su prigimtimi duota tik moterims.

Nuo to laiko jau vienuolika metų vis einu einu einu – iš rato į ratą, iš rato į ratą. Man atrodo taip teisinga, kai moterys palaiko vienos kitas, kai įgalina. Kai priima, išklauso, būna šalia, liudija. Kai saugioje rato energijoje leidžiasi į savo kūno paslaptis, intuicijos gelmę, prigimtinę išmintį. Kai moterys savo švelnumu gydo kolektyvines žaizdas ir širdimi pramina kelią į archetipinius resursus. Kai atsigręžusios į savo sielą tampa šventikėmis, mistikėmis, gydūnėmis, žynėmis , mat tai įrašyta į mūsų DN
R. 

 

Mūsų bundančios laukinės širdys yra vaistai šiai planetai. Džiaugiuosi galėdama busti kartu su galinga mane supančių moterų bendruomene. 

bottom of page