top of page
Search

Stovykla moterims Egipte

Updated: 8 hours agoMeilės raktu

Viskas, kas užrakinta, bus atverta;

Visa, ką reiks uždaryti, bus saugiai užrakinta.

Pats raktas žino, ko reikia, kodėl... ir kada...“*


*(C.P.Estes Išlaisvinti stiprią moterį)Juodoji pasaulio širdis - taip senieji egiptiečiai vadino savo šalį - kviečia mus atgimti dar vienam pavasariui: atgimti per meilę sau ir malonumą, per saulės šilumą ir dykumų žemės išmintį, per moterų bendrystę ir senųjų dvasinių archetipų pažadinimą.


Vykstame į istorinį Luksoro miestą, kuris didelę dalį Egipto civilizacijos gyvavimo laiko veikė kaip sostinė, žinoma Tėbų vardu. Vietiniai šį galingomis šventyklomis nuklotą miestą ant Nilo upės krantų dar vadino tūkstančio durų miestu.


Už kiekvienų iš šių alcheminių durų atsiveria stebuklai, resursai, pažinimas. Mums tereikia turėti tinkamą raktą nuo kiekvienų iš jų:


Meile sau atrakinsime leidimus mėgautis, patirti gyvenimo malonumus, džiaugtis savaitės trukmės kokybišku laiku sau, kuriame viskuo pasirūpinta;


Ryto praktikomis visu kūnu atrakinsime dienos tėkmę, intuicijos žinutę ir širdies ketinimą;


Kasdienis šventyklų lankymas mumyse atrakins maitinančią ir užpildančią dvasinę energiją;


Mitologija ir archetipai atrakins pasąmonės resursus gijimui, augimui, savirealizacijai;


Moterų ratas tarnaus kaip raktas į moterišką galią ir savęs kaip moters atskleidimą.


♛Šviežias saulės išmylėtas maistas, kasdien puikus oras, šiltas dykumų vėjas, pasiplaukiojimai Nilu, įspūdingi saulėtekiai ir saulėlydžiai, vaizdingi peizažai ir kitos Egipto gamtos dovanos atrakins kūno ir sielos komforto pojūtį.


Jau nekantrauji viską su mumis patirti? TUOMET SKAITYK TOLIAU:


1 diena: BALANDŽIO 13 D., šeštadienis

Skrydis Vilnius – Hurghda (14:10-17:55). Apsistojame Hurghadoje, ****viešbutyje ant Raudonosios jūros kranto, vakarieniaujame, maudomės ir ilsimės po kelionės.


2 diena: BALANDŽIO 14 D., sekmadienis

Dieną pradedame mėgavimosi saule, jūra, lėtu pusryčiavimo procesu ir kitais kūniškais malonumais. Susėsime į pirmąjį stovyklos atvėrimo ratą.


Šiandien mūsų lauikia kelionė Hurghada – Luksoras.


Luksore apsistojame jaukiame autentiškame viešbutyje vakariniame Nilo krante. Vakarieniaujame ant terasos stogo, artimiau susipažįstame vienos su kitomis ir su šiuo įstabiu miestu, kurį UNESCO organizacija pagrįstai vadina didžiausiu pasaulyje muziejumi po atviru dangumi.


Po lėtos vakarienės ir mėgavimosi vietinės virtuvės šedevrais mūsų laukia pirmosios saviugdos praktikos.


3 diena: BALANDŽIO 15 D., pirmadienis

Ryto praktikomis maloniai pažadinsime kūną ir sielą ir atrakinsime dienos tėkmę. Po lėtų ir gardžių pusryčių, turėsime dvasinės archeologijos sesiją, kurioje kaip resursą tyrinėsime deivę MA'AT - pusiausvyros, teisingumo ir nepajudinamų gamtos dėsnių deivę - pagrindinį kosminės tvarkos principą senąjame Egipte.


Vykstame į Medinet Habu šventykla, dedikuotą Saulės Dievui Amunui Ra ir jo žmonai deivei MA'AT. Kunigų ir karalių salėje mūsų laukia meditacija ir senoios Egipto davsinės išminties pažinimas.4 diena: BALANDŽIO 16 D., antradienis

Ryto praktikomis visu kūnu atrakinsime dienos tėkmę, intuicijos žinutę ir ketinimą. Po pusryčių ant stogo terasos vykstame į visos dienos kelionę - lankysime Denderos šventyklą. Šiam procesui rituališkai pasiruošime.


Denderos šventykla yra dedikuota deivei HATOR. Ši deivė iliustruoja egiptiečių moteriškumo suvokimą. Ant didingų šventyklos sienų rašoma, kad deivė buvo moteriškoji Saulės dievo Ra pusė, pirmoji būtybė, išlindusi iš pirmykščių vandenų, o jos gyvybę teikianti šviesa ir pienas maitino visas gyvas būtybes. HATOR įkūnijo moterišką meilę, malonumą, seksualumą, džiaugsmą ir šokį.5 diena: BALANDŽIO 17 D., trečiadienis

Kūną lėtai pažadiname moteriškomis ryto praktikomis terasoje ant stogo. Po to kaip visuomet mūsų laukia lėti pusryčiai ir pašnekesiai prie bendro stalo.


Šios dienos dvasinės archeologijos sesijoje tyrinėsime deivės Izidės ir dievo Ozirio mitą. Ši dievų pora - viena pačių įtakingiausių visame senojo Egipto panteone.


Šiandien vykstame į mažąją Izidės šventyklą dykumoje. Deivė IZIDĖ - moteriškos galios, meilės ir grožio įsikūnijimas, sauganti gyvenimo ir mirties paslaptis, atsakinga už moters intuiciją ir magiškus ryšius su Visatoje vykstančiais procesais.


Pietausime vienoje iš Nilo salų, o po lėtų pietų mūsų laukia lėtas pasiplaukiojimas Nilo upe saulei leidžiantis. Tyla, auksinis dangus ir šventa Nilo tėkmė užpildys mus gyvenimo grožiu ir ramybe.6 diena: BALANDŽIO 18 D., ketvirtadienis

Dieną kaip visuomet pradedame ryto praktikomis ir visu kūnu atrakiname meilę sau, savęs pažinimą ir priėmimą to, kas į mūsų lėtą gyvenimą akimirką po akimirkos ateina kaip dovana.


Po pusryčių mūsų laukia kelionė į Karnako šventyklą. Ši šventykla laikoma pačia didžiausia pasaulio šventykla. Joje mes lankysimės deivės SEKMET nišoje. Ši ugninga deivė-liūtė - tai gydymo, karštos saulės ir dykumų vėjo įsikūnijimas, nuožmi pusiausvyros principo gynėja mokys mus gerbti asmenines ribas ir puoselėti laukinę išmintį.


Piligriminiu Sfinksų keliu, kuriuo senaisiais Tėbų laikais kartą per metus vykdavo ritualinė šventikų ir karališkosios šeimos procesija, pėsčiomis eisime iki kitos galios vietos - Luksoro šventyklos. Šios šventyklos sienos, kaip ir visų kitų šventyklų, yra gyvos, bei pasiruošusios užpildyti mus sakralia gyvybine energija.


Po visos dienos patyrimų vakarieniausime viešbutyje ant terasos stogo. Mūsų laukia pasidalijimų ratas ir patirčių integracija.


7 diena: BALANDŽIO 19 D., penktadienis

Ryto praktikomis visu kūnu atrakinsime dienos tėkmę, intuicijos žinutę ir širdies ketinimą.


Šiandien aplankysime Hačepsut šventyklą. Tai vienintelė Egipto karalienė, kuri pati save paskyrė faraono pareigoms. Per ilgus savo valdymo metus ji paliko ryškų dvasinį ir politinį pėdsaką Egipto istorijoje.


Po gardžių pietų mūsų laukia spalvingas laikas pirkiniams - prieskoniai, arbatos, kvepalai, siuvenyrai ir visa kita, ką verta parsivežti iš Egipto.


Vakare mūsų laukia šventinė vakarienė ir stovyklos uždarymo ratas.


8 diena BALANDŽIO 20 D., šeštadienis

Po ryto praktikų pusryčiaujame ir atsisveikiname su Luksoru. Vykstame į Hurghadą. Mūsų laukia vakarinis skrydis į Vilnių (18:55-00:55)


SVARBU: atsižvelgus į grupinę dinamiką ir kitus procesus, kelionės programa gali nežymiai keistis.Vedlės:

Saviugdos mentorė Raminta Lapinskaitė.


Esu moterų saviugdos specialistė, intuicijos trenerė, ekspertiškumą šioje srityje ugdau nuo 2014 m. Išleidau dvi skaitytojų pamiltas knygas „MEILĖ SAU“ (2018) ir „PALAIMINTOS MOTERYS“ (2020), šiuo metu rašau trečiąją. Esu gydančios moterų bendrystės puoselėtoja, vizionierė, mylinčios saviugdos projektų iniciatorė, tęstinių mokymų programų autorė. Tyrinėju kultūrines, socialines ir istorines sužeistos moterų savivertės priežastis. Šie tyrinėjimai veda mane DIDŽIOSIOS DEIVĖS PĖDOMIS į senąsias kultūras, kuriose moterys buvo galingos ir laisvos savo gyvenimo kūrėjos. Viena iš šių kultūrų yra senovės Egiptas.Kelionės organizatorė Justė Navalinskė.


Esu įsimylėjusi Egiptą besąlygiškai. Noriu parodyti labiausiai išieškotas ir sakralias šios mistiškos šalies vietas. Egiptą būtina patirti!𓆗 DATA: 2024 balandžio 13-20 dienos


Likus savaite iki kelionės turėsime online susitikimą ir aptarsime žemiškuosius pasiruošimo kelionei aspektus (laikas dar tikslinamas).


𓆗 DALYVIŲ SKAIČIUS: 8-12 moterų


𓆗 APGYVENDINIMAS: Viešbutyje, patogiuose dviviečiuose kambariuose.


1 nakvynė Hurghadoje, 6 nakvynės Luxore


𓆗 INVESTICIJA: 1750 Eur užsiregistravus ir rezervavus vietą avanso pervedimu


Nuo balandžio 6 d. kaina kils iki 1900 Eur


Norinčioms gyventi vienviečiame kambaryje plius 190 Eur (pasirinkimą galėsite nurodyti registracijos anketoje)


𓆗 Į kainą įskaičiuota:

 1. Visa kelionės programa, praktikos, organizavimas

 2. Skrydžiai Vilnius - Hurghada ir atgal (550 Eur), viza (25 Eur)

 3. Apgyvendinimas patogiuose dviviečiuose viešbučio kambariuose

 4. Pilnas maitinimas. Valgysime ir viešbutyje, ir restoranuose, ir vietinėse kavinaitėse

 5. Ekskursijos ir visi bilietai į muziejus

 6. Profesionalaus gido paslaugos

 7. Visi reikalingi pervežimai

𓆗 Į kainą neįskaičiuota:

 1. Kelionės draudimas ne ES šalyse

 2. Asmeninės išlaidos siuvenyrams ir lauktuvėms

 3. Arbatpinigiai

 4. Skrydis oro balionu (pasirinktinai, kaina apie 65 Eur)

𓆗 Į NORINČIŲJŲ SĄRAŠĄ GALITE UŽSIRAŠYTI ČIA: <<pildyti anketą>>


𓆗 Vieta rezervuojama pervedus 750 Eur avansą (avansas negrąžinamas).

Į avansą įskaičiuota lėktuvo bilietai (550 Eur), viza (25 Eur), organizacinės išlaidos (175 Eur)


Po avanso būsite prijungta į uždarą grupę, kur vyks visa su kelione susijusi komunikacija.


𓆗 SVARBU: renginys bus fotografuojamas (prieš tai iš anksto sutarus, kada), o fotografijos bus naudojamos DIDŽIOSIOS DEIVĖS PĖDOMIS projekto sklaidai.


Kontaktinis asmuo informacijai:  

Kelionės organizatorė

Egipto mylėtoja Justė Navalinskė

867804794


264 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page