top of page
Search

Pirmoji mano knyga (2018 m.)

„Gegužės pradžioje įsigijau tavo knygą. Iš viršelio - žydinčio ir kvepiančio - norisi imti ir skaityti. Norisi ją turėti. Norisi į ją žiūrėti - veikia raminamai ir švelniai. Pradėjau susipažinimą tik prieš 2 savaites, bet aš ją pamilau. Tai geriausia knyga, su kuria susipažinau ir nusipirkau per 5, o gal 10 metų.


​Iki šiol neatsistebiu, kaip galima apie tokius rimtus dalykus parašyti taip gražiai ir poetiškai. Tarsi fiziką ar chemiją skaitytum kaip aukščiausio lygio grožinės literatūros romaną. Žaviuosi tavo turtinga kalba, mokėjimu giliai ir gyvai rašyti. Be galo jautru. Kiekvienas sakinys - žinutė. Su virpuliu verčiu kiekvieną lapą, nes nežinau, kokį lobį jame rasiu.“ (Rašo skaitytoja iš Vilniaus, kurią pažįstu nuo savo profesinio darbo su moterimis pradžios 2015 m.)

ŠOKIRAVO

„Pratarmėje turi būt nurodyta, kad ji gali šokiruot, nes būtent taip ir nutiko man. Jau po truputį atsigaunu ir susitaikau “

„Knyga tikrai uždega dideliu noru girdėti save, mylėti save, klausyti savęs ir išgirdus širdies balsą, jam atsiduoti..... Skaitėsi jaukiai, artimu santykiu su pačia manimi. Kartais atrodė, kad mintis skaito kažkoks vidinis „aš", konkretus objektas, kažkas tokio, kas yra mano viduje, ir labai darniu santykiu bei švelniu mylinčiu mane tembru nuolat ir nuolat stiprina Meilę sau, moko, kaip to siekti, be jokių griežtų pamokymų, neigimų, draudimų, o taip geranoriškai ...skaitau ir džiaugiuosi tuo, kad jau kai ką darau, kažką esu pastebėjusi, atradusi, supratusi, kažką žinau. Gera skaityti, kai nėra kažkokio bauginimo, gąsdinimo, jeigu nepasielgsi taip, tai lauks tas...bus taip....o visos nuorodos duodamos kaip labai stipriai gebančios mylėti mamos savo vaikams. Šiandien jau dukrai padovanojau keletą minčių ir patarimų ( pasinaudodama ,,receptais" knygoje) ir patariau, kad reiktų ir jai šią knygą perskaityti, kad jau nuo jaunų dienų mokytųsi mylėti save visose situacijose, kiekvieną akimirką...." (skaitytoja Violeta)


VIRŠIJO VISUS LŪKESČIUS


„Nuostabi knyga... viršijo visus mano lūkesčius...knyga kokios seniai reikėjo ... paprastai, bet su didžiule meile viskas atskleista...skaitau, ir galvoju, kokia nuostabi moteris parašė šią knygą.. kiekvienas žodis turi reikšmę, energiją, jėgą... kiekvienas puslaps dvelkia meile, kurią iškarto priimi... tarsi kažkas tave apkabina ir dovanoja begalinę meilę.. patiki autore, nes jos siela alsuoja kiekviename sakinyje... viskas tikra, tyra ir išgyventa. Seniai taip knyga buvo paveikusi... tarsi terapija... skaitydama ir nusišypsau, ir paverkiu iš pačių sielos gelmių... Ačiū ,jums Raminta Lapinskaitė už šią nepaprastą dovaną mums..."
„Knygą skaitysiu dar bent kelis kartus iš naujo

Sveika, Raminta, prisipažinsiu, jūsų knyga vos nepraslydo pro mano akis šiuolaikinėje kūrinių apie meilę sau gausoje. Labai džiaugiuosi, kad ją radau ir atsiverčiau. O tada įvyko nuostabus dalykas! Nuo pirmo puslapio ją ėmiau gerti taip godžiai, kaip žmogus geria vandenį karštą vasaros dieną. Kiekvienas žodis, sakinys, regis, teka iš jūsų širdies į manąją. Su didžiuliu malonumu, stengdamasi įsisąmoninti kiekvieną žodį ir žadėdama sau, kad knygą skaitysiu dar bent kelis kartus iš naujo, keliauju iš puslapio į puslapį.

Švelnumas sau dabar tikriausiai pagrindinė žinutė, kurią ne tik prisimenu pagalvojusi apie jūsų knygą, bet ir stengiuosi praktikuoti kiekvieną dieną. Jaučiu, kad net skaitau švelniai, su atidumu. Esu perskaičiusi ne vieną knygą šia tema, bet tokio gėrio dar niekad neteko laikyti rankose. Ačiū už knygą, už tai, kad atvirai dalinatės savo patirtimi ir žiniomis. Linkiu jums švelnumo sau, energijos dalinantis ir kvepiančių vasara dienų. (Edita)


MOTERS BIBLIJA


Ačiū Jums už nuostabią knygą. Skaičiau ir saugojau kaip bibliją. Tiek daug tiesos, taip viskas paprastai ir aiškiai, nors atrodo viskas žinoma, bet jūs turite talentą žodžiais perteikti taip, jog skaitytojas galėtų išjausti sakomus, skaitomus žodžius. Aš Jums labai dėkinga.
481 views0 comments

Recent Posts

See All

Bình luận


bottom of page