top of page
Search

Susitikimas su Izide Egipte

Updated: Mar 11Tai jau šeštoji dvasinių moterų ekspedicijų ciklo DIDŽIOSIOS DEIVĖS PĖDOMIS stovykla, kuri vėl suburia mus galingoje Egipto žemėje.


Didžioji Deivė skirtinguose pasaulio kraštuose buvo pažįstama skirtingais vardais, bet įkūnijo tą pačią prigimtinę, dievišką ir neatimamą moters galią: deivė Ištar viešpatavo Mesopotamijos kultūroje, šumerai ją vadino deive Inana, Ariadnės vardu ji buvo kviečiama senojoje Kretoje, Mahadevi Shakti – Indijoje, keltų tikėjimuose ji buvo laikoma visų dievų motina Danut , o senovės Kinijoje ji buvo vadinama deive karaliene Xi-Wang-Mu...


Izidė įkūnijo Didžiąją Deivę senojoje Nilo slėnio kultūroje. Ji buvo viena svarbiausių senojo Egipto deivių, o užgesus šiai didingai civilizacijai, Izidės kultas išplito visoje Romos imperijoje, deivė buvo garbinama nuo Anglijos iki Afganistano. Anot egiptiečių šventraščių, kiekvienas faraonas buvo Izidės vaikas, jos hieroglifinis vardas reiškė „sostą“, o į ją buvo kreipiamasi kaip į visagalę deivę, valdančią patį likimą.

Kas mūsų laukia šios magiškos stovyklos metu?

♛ Pasinersime į savo kūno kaip šventovės patyrimą, mat senojoje Kemet (Egipto) žemėje, visa buvo šventa. Moteris – taip pat.


♛ Tyrinėsime mitologinę ir archetipinę šios didingos kultūros atmintį, ieškodamos Didžiosios Deivės kadaise paliktų pėdsakų (jų čia apstu!)


♛ Lankysime ir žymiausias, ir nepagrįstai pamirštas Aswano ir Luxoro šventyklas, o didžiosios Izidės šventyklos lankymui rituališkai pasiruošime kaip ypatingai sielos šventei (mūsų laukia tikra dvasinė puota su giliu iniciacijos procesu).


♛ Apsistosime ten, kur negyvena turistai, dėl to pamatysime autentišką Egiptą, nepritaikytą įtikti įnoringai svetimšalio akiai.


♛ Atliksime išlaisvinančias ir įgalinančias praktikas (terasoje, šventyklose, gamtoje), o pilnatį pasitiksime tarp augalų botanikos sode, įsikūrusiame jaukioje Nilo saloje.


♛ Leisime intuicijai mus sujungti su šios stulbinančios civilizacijos išmintimi ir Izidės vaidmeniu joje.


♛ Prisiminsime tai, ką esame pamiršusios – savo pačių galią ir išmintį, kūno sakralumą ir širdies gebėjimą atgimti be pabaigos.


♛ O kur dar saulės išmylėtas skanus vietinėse virtuvėse pagamintas maistas ir šviežutėliai vaisiai?,


♛ Taip pat žavus pasivaikščiojimas po spalvingiausius Egipte – Nubijos kaimelius – ryškius valstiečių meno šedevrus.


♛ Pasiplaukiosime faluka po Iteru - Didžiąją upę - Nilą saulei leidžiantis ir gersime į save stulbinantį pasaulio grožį...


♛ Vieną naktį praleisime dykumoje, leisdamos dykumų tylai mus apvalyti, išgryninti ir pripildyti.


♛ Taip pat nuotykių pilni apsipirkimai vietinėse aliejų, kvepalų, smilkalų ir prieskonių krautuvėlėse, turguose?IZIDĖ

Ji 𓆃 Didžioji Motina, gailestingai glaudžianti visus prie širdies.

Ji 𓆃 meilės, pusiausvyros ir vidinės ramybės įsikūnijimas.

Ji 𓆃 gydymo, intuicijos ir magijos deivė.

Ji 𓆃 seksualumo, vaisingumo ir (at)gimimo globėja.

Ji 𓆃 mirusiųjų lydėtoja į amžinąjį gyvenimą.

Ji 𓆃 ištikima žmona, aistringai mylinčioji ir mylimoji.

Ji 𓆃 Visatos karalienė ir Kosminės tvarkos įsikūnijimas.

Ji 𓆃 galingoji žvaigždė, sukelianti Nilo potvynius.


Izidė - visapusiškų moters galių, kurias tyrinėsime Egipte, personifikacija, dieviškojo moteriškumo įsikūnijimas. Šios sakralios kelionės metu Izidės žemėje susirinksime jos archetipinius palaiminimus, kurie padės mums prisiminti galią, kuriai esame sukurtos.


1 diena: 2024.11.09

Skrydis Vilnius – Hurghda. Apsistojame Hurghadoje viešbutyje ant Raudonosios jūros kranto, vakarieniaujame, maudomės ir ilsimės po kelionės.


2 diena (11.10) PIRMASIS IZIDĖS PALAIMINIMAS. Malonumas gyventi savo odoje.

𓆃 Dienos tyrinėjimų kryptis - malonumas.


Dieną pradedame nuo mėgavimosi saule, jūra, lėtu pusryčiavimo procesu ir kitais kūniškais malonumais. Šiandien mūsų lauikia kelionė Hurghada – Luksoras. Luksore apsistojame jaukiame autentiškame viešbutyje. Visą pavakarę skiriame pažinčiai vienos su kitomis ir su šiuo įstabiu miestu, dar vadinamu muziejumi po atviru dangumi.


3 diena (11.11) ANTRASIS IZIDĖS PALAIMINIMAS. Grįžimas į Didžiosios Motinos širdį.

𓆃 Dienos tyrinėjimų kryptis - jungtis su Motinos archetipu. Mokysimės gimdos galios pažadinimo praktikų ir pamatinio švelnumo sau.


Po ryto praktikų ir pusryčių vykstame į vieną įstabiausių miestų Egipte - Aswaną. Jis garsėja magišku gamtos grožiu, kurį patyrę keliautojai vadina ikonišku. Taip pat tai miestas, kupinas senosios architektūros šedevrų, šventyklų ir maitinančios energijos sklidinų salų - tai ir yra priežastys, dėl kurios čia atvykome.
4 diena (11.12). TREČIASIS IZIDĖS PALAIMINIMAS. Gydymas, intuicija ir kasdienė moters magija.

𓆃Dienos tyrinėjimų kryptis - intuicija. Mūsų laukia intuicijos ir savigydos praktikos.


Po ryto praktikų keliaujame į Ghazal salą, kuri laikoma paslėptuoju gamtos perlu. Pavadinta pagal arabišką žodį „gazelė“ sala yra biologinės įvairovės prieglobstis. Maždaug 1,5 kilometro ilgio Gazalo sala yra gamtos mylėtojų rojus, galintis pasigirti daugybe vietinės faunos ir floros, įskaitant grakščias gazeles.


Aswan'as garsėja savo gydančiomis karšto smėlio voniomis, tad grįžusios iš Ghazal salos patirsime šią ypatingą procedūrą, kuriai vadovauja patyrę sveikatos specialistai. Ši terapija gydo įvairius kūno negalavimus, malšina įtampas, skausmus, giliai atpalaiduoja fiziniame ir energetiniame lygmenyje.


5 diena (11.13) KETVIRTASIS IZIDĖS PALAIMINIMAS. Meilė, pusiausvyra ir vidinė ramybė.

Dienos tyrinėjimų kryptis - meilė kaip būties centras. Mūsų laukia širdies atvėrimo praktikos.


Po ryto praktikų ir ritualinio pasiruošimo dvasinei šventei vykstame į Izidės šventyklą Philae saloje. Aplankysime „Šventikių vartus“ (angl. Priestess Gate). Jie yra pamatinė Izidės šventovės vieta. Šią galios vietą, kur per šimtmečius buvo puoselėjamos moteriškos apeigos, galima aplankyti tik plaukiant laivu, tad mūsų laukia ypatingas visos dienos patyrimas gilias dvasines tradicijas turinčioje šventvietėje.


Ši šventykla dar buvo vadinama Meilės šventykla. Tai yra paskutinis senovės Egipto religijos statinys, dėl to būtent čia galima pamatyti ir paskutiniuosius hieroglifus.
6 diena (11.14) PENKTASIS IZIDĖS PALAIMINIMAS. Santykis su vyriškuoju pradu: žmona, mylinčioji ir mylimoji.

𓆃 Dienos tyrinėjimų kryptis - moters prigimties magnetiškumas ir praktikos, balansuojančios vyriškąjį ir moteriškąjį pradą mumuse.


Šiandien mūsų laukia šventyklų lankymo diena. Abu Simbel šventykla, kurioje lankysimės, buvo pastatyta Ramzio II pergalės Kadešo mūšyje šventei. Šalia stovi kiek mažesnė šventykla, kuri buvo pastatyta jo žmonos Nefertari ir deivės Hathor garbei.


Įspūdingo dydžio statulos (daugiau nei 65 pėdų aukščio) yra laikomos architektūriniu senojo pasaulio stebuklu, mat užtruko daugiau nei dvidešimt metų, kol jos buvo iškaltos Nubijos uolose.


Pakeliui sustosime prie Kalabsha šventyklos – tai duoklė Nubijos saulės dievui, pastatyta apie 30 m. prieš Kristų romėnų valdymo eroje.7 diena (11.15) ŠEŠTASIS IZIDĖS PALAIMINIMAS. Seksualumas, vaisingumas ir (at)gimimas.

𓆃 Pilnaties šventė. Mūsų laukia sakralinės seksualinės/gyvybinės/kūrybinės energijos pažadinimo praktikos.


Po ryto praktikų šiandien vykstame į Aswan’o botanikos sodą, kuris yra įkurtas nedidukėje Kitchener’s saloje, Nilo upėje. Čia pati geriausia vieta pasveikinti pilnatį ir pasidžiaugti savo pačių moteriškos energijos atgimimu.


Taip pat aplankysime dar vieną įstabiu grožiu garsėjančią Elephantine salą. Elephantine yra maža sala priešais Aswan'o miestą. Tai vieta, kurią svečiuojantis Aswan'e privaloma patirti visu kūnu ir pojūčiais, sugerti į save gamtos stebuklą, per gilų įsisąmoninimą pasijusti neatsiejama nuostabios Kūrinijos dalimi.


8 diena (11.16) SEPTINTASIS IZIDĖS PALAIMINIMAS. Galingoji žvaigždė, sukelianti Nilo potvynius.

𓆃 Dienos tyrinėjimų kryptis - vidinis švytėjimas. Mūsų laukia kūno išminties aktyvavimo praktikos.


Po ryto praktikų šią dieną lankomės Nubian muziejuje su Nabta Playa akmenų ratu. Šis Šiaurės Afrikos akmenų kompleksas laikomas seniausia astronomijos observatorija Žemėje.


Popiet mūsų laukia spalvingi nuotykiai Sharia El-Souk + Hanafi turguose. Lauktuvės, prieskoniai, papuošalai ir kiti kelionės įspūdžius įprasminantys pirkiniai.


Vakarop atsisveikiname su Aswan'o miestu ir grįžtame į Luxorą.9 diena (11.17) AŠTUNTASIS IZIDĖS PALAIMINIMAS. Visatos karalienė ir kosminė tvarka.

𓆃 Dienos kryptis - vidinis stuburas ir savivertė.


Šios dienos rytą skirsime ilsėjimuisi jaukaus viešbučio erdvėjė ir Aswane patirtų įspūdžių integracijai.


Po pietų aplankysime mažąją Izidės džiaugsmo šventyklą dykumoje. Nors šventykla mažutė, bet ji apdovanoja Didžiosios Deivės dydžio dovanomis, kurių mes visos esame vertos.


Vakare pasieksime dykumą ir joje apsistosime nakvynei. Vakarieniausime, mėgausimės jaukiu laiku prie laužo ir gydančia dykumų tyla.
10 diena (11.18) DEVINTASIS IZIDĖS PALAIMINIMAS. Dvasinis nubudimas ir amžinasis gyvenimas.

𓆃 Mūsų laukia saulės pasitikimo ceremonija. Jos metu per jungtį su savo dvasiniu keliu išsigryninsime, kokius sprendimus metas priimti ir įkūnyti savo kasdieniame gyvenime.


Nubundame dykumoje ir pasitinkame saulę. Šio galios momento metu paklausime savęs - kokiai gyvenimo kokybei esu pasiruošusi nubusti?


Po pusryčių dykumoje grįžtame į viešbutį Luxore. Ilsimės ir ruošiamės vakaro šventei.


Vakare mūsų laukia šventinė vakarienė ir uždarymo ratas.11 diena (11.19)

Vykstame į Hurghadą. Vakare mūsų laukia skrydis: Hurghada – Vilnius.


SVARBU: atsižvelgus į grupinę dinamiką ir kitus procesus, kelionės programa gali nežymiai keistis.


Į KELIONĘ KVIEČIA:

Saviugdos mentorė Raminta Lapinskaitė.


Esu moterų saviugdos specialistė, intuicijos trenerė, ekspertiškumą šioje srityje ugdau nuo 2014 m. Išleidau dvi skaitytojų pamiltas knygas „MEILĖ SAU“ (2018) ir „PALAIMINTOS MOTERYS“ (2020), šiuo metu rašau trečiąją. Esu gydančios moterų bendrystės puoselėtoja, vizionierė, mylinčios saviugdos projektų iniciatorė, tęstinių mokymų programų autorė. Tyrinėju kultūrines, socialines ir istorines sužeistos moterų savivertės priežastis. Šie tyrinėjimai veda mane DIDŽIOSIOS DEIVĖS PĖDOMIS į senąsias kultūras, kuriose moterys buvo galingos ir laisvos savo gyvenimo kūrėjos. Viena iš šių kultūrų yra senovės Egiptas.Seminarų organizatorė Justė Navalinskė.


Esu įsimylėjusi Egiptą besąlygiškai. Noriu parodyti labiausiai išieškotas ir sakralias šios mistiškos šalies vietas. Egiptą būtina patirti! 


𓆗 DATA: 2024 lapkričio 9 - 19 dienos


Rugsėjo gale turėsime online susitikimą ir aptarsime žemiškuosius pasiruošimo kelionei aspektus (laikas dar tikslinamas).

𓆗 DALYVIŲ SKAIČIUS: 10-14 moterų


𓆗 APGYVENDINIMAS: Jaukių viešbučių patogiuose dviviečiuose kambariuose.


1 nakvynė Hurghadoje, 3 nakvynės Luxore, 7 nakvynės Aswane.


𓆗 INVESTICIJA: 2320 Eur (anktyvieji paukščiai) / vėliau 2480 Eur


𓆗 Į kainą įskaičiuota:

 1. Visa kelionės programa, praktikos, ekspedicijų planavimas

 2. Skrydžiai Vilnius - Hurghada ir atgal (550 Eur), viza (25 Eur)

 3. Apgyvendinimas patogiuose dviviečiuose viešbučio kambariuose

 4. Pilnas maitinimas. Valgysime ir viešbutyje, ir restoranuose, ir vietinėje šeimoje

 5. Ekskursijos ir visi bilietai į muziejus

 6. Profesionalaus gido paslaugos

 7. Visi reikalingi pervežimai

𓆗 Į kainą neįskaičiuota:

 1. Kelionės draudimas ne ES šalyse

 2. Asmeninės išlaidos siuvenyrams ir lauktuvėms

 3. Arbatpiningiai

𓆗 Į NORINČIŲJŲ SĄRAŠĄ GALITE UŽSIRAŠYTI ČIA: <<PILDYTI ANKETĄ>>


𓆗 Vieta rezervuojama pervedus 990 Eur avansą (avansas negrąžinamas).

Į avansą įskaičiuota lėktuvo bilietai (550 Eur), viza (25 Eur), organizacinės išlaidos (415 Eur)


 • Po avanso būsite prijungta į uždarą grupę, kur vyks visa su kelione susijusi komunikacija.

Kontaktinis asmuo informacijai:


Egipto mylėtoja Justė Navalinskė
8678047942023 m. dvasinių resursų susigrąžinimo stovyklos Egipte akimirkos:


396 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page